Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-1
Afgelopen
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-2
Afgelopen
Liam Svensson
Färgelanda Judoklubb
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 01:07
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-7
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Waza-Ari - 00:31
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-3
Afgelopen
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:18
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-4
Afgelopen
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:45
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-8
Afgelopen
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 01:09
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-5
Afgelopen
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Gewonnen op Beslissing
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-6
Afgelopen
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:50
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-9
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 01:52
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-10
Afgelopen
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Charlie Francke Kroppefjälls IF
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-13
Afgelopen
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Junie Mattsson Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-11
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:43
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-12
Afgelopen
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:47
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-14
Afgelopen
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lena Izdebska Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 01:43
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-15
Afgelopen
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 01:08
Lena Izdebska Trollhättans JK
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-16
Afgelopen
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Lovisa Carlström Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 01:05
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-19
Afgelopen
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:40
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-21
Afgelopen
Linn Klockar
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 02:17
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-26
Afgelopen
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Alfred Jorpes Gewonnen via Ippon - 00:19
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-17
Afgelopen
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Gewonnen via Ippon - 00:35
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-20
Afgelopen
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:56
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-22
Afgelopen
Linn Klockar
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:25
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-27
Afgelopen
Domenik Ralevski
Wilmer Darholm Aktiv Judo Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-18
Afgelopen
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Gewonnen via Ippon - 01:04
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-28
Afgelopen
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Domenik Ralevski Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-29
Afgelopen
Alfred Jorpes
Gewonnen via Ippon - 00:24
Wilmer Darholm Aktiv Judo
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-32
Afgelopen
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:27
Cevin Halvarsson
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-35
Afgelopen
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Lukas Johnsson Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:26
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-38
Afgelopen
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Emilia Hellgren Helgesson Gewonnen via Ippon - 00:22
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-30
Afgelopen
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Wilmer Darholm Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 02:17
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-31
Afgelopen
Alfred Jorpes
Gewonnen via Ippon - 00:25
Domenik Ralevski
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-33
Afgelopen
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 02:54
Randip Singh Balol Judoklubben Budo