Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T268
Afgelopen
Matilda Gremyr
Lindome JK
Gewonnen via Ippon - 01:44
Ronja Källström Judoklubben Budo
PU11 #11
((Byt till tävlingsnamn))
T386
Afgelopen
Viktor Göthberg
Judoklubben Budo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:11
PU11 #09
((Byt till tävlingsnamn))
T165
Afgelopen
Liam Karlén
Korpehôla Judoklubb
Nick Moradi Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:12
PU11 #10
((Byt till tävlingsnamn))
T395
Afgelopen
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:47
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T269
Afgelopen
Ingrid Kristensson
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:31
Celeste Ebeling Stenungsunds JK
FU11 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T170
Afgelopen
Leni Peters
Skövde JK
Elma Jägesten Lerums Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:14
FU11 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T171
Afgelopen
Lena Izdebska
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:56
Arum Shawkat Lindome JK
PU11 #10
((Byt till tävlingsnamn))
T396
Afgelopen
Alvin Wendel
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:51
Peter Buch Västbo Judoklubb
FU11 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T278
Afgelopen
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lova Wiik Skövde JK Gewonnen via Ippon - 01:38
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T150
Afgelopen
Liam Svensson
Färgelanda Judoklubb
Danni Cenanovic Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:27
PU11 #07
((Byt till tävlingsnamn))
T3101
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 01:00
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T151
Afgelopen
Alfred Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Theo Mikulic Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 00:09
PU11 #07
((Byt till tävlingsnamn))
T3102
Afgelopen
Milot Doroci
Trollhättans JK
Love Westerlund Frölunda Judo Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T176
Afgelopen
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:36
Wilgot Strand Lindome JK
FU11 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T279
Afgelopen
Juni Noord
Landvetter Judoklubb
Troja Johansson Uddevalla Judo Gewonnen op Beslissing - 01:02
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T177
Afgelopen
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:36
Mehrbod Hashemi Damavandi Färgelanda Judoklubb
PU11 #01
((Byt till tävlingsnamn))
T3107
Afgelopen
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Harry Almqvist Stenungsunds JK
FU11 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T160
Afgelopen
Perla Pokvyte
Färgelanda Judoklubb
Jolin Berggren Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:14
FU11 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T161
Afgelopen
Livia Wiik
Skövde JK
Gewonnen via Ippon - 00:09
Clara Andersson Carreman Göteborgs Judoklubb
PU11 #08
((Byt till tävlingsnamn))
T283
Afgelopen
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 00:14
PU11 #01
((Byt till tävlingsnamn))
T3108
Afgelopen
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:08
Axel Pilerud Skövde JK
PU11 #09
((Byt till tävlingsnamn))
T166
Afgelopen
Leon Torsson
IK Västra Mölndal
Nick Moradi Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 01:03
PU11 #11
((Byt till tävlingsnamn))
T387
Afgelopen
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Alexander Andermo Frölunda Judo Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 #09
((Byt till tävlingsnamn))
T167
Afgelopen
Liam Karlén
Korpehôla Judoklubb
Gewonnen op Beslissing - 01:01
Felix Melander Lerums Judoklubb
PU11 #11
((Byt till tävlingsnamn))
T388
Afgelopen
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:30
Vidar Nordkämpe Lindome JK
PU11 #04
((Byt till tävlingsnamn))
T258
Afgelopen
Melvin Gullberg
Borås JK
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 00:06
PU11 #04
((Byt till tävlingsnamn))
T259
Afgelopen
Sixten Siösteen
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:12
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11 #11
((Byt till tävlingsnamn))
T389
Afgelopen
Viktor Göthberg
Judoklubben Budo
Alexander Andermo Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 00:46
FU11 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T264
Afgelopen
Stella Olsson
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:21
Eira Rösell Lindome JK
PU11 #11
((Byt till tävlingsnamn))
T390
Afgelopen
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:18
Vidar Nordkämpe Lindome JK
FU11 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T172
Afgelopen
Leni Peters
Skövde JK
Arum Shawkat Lindome JK Gewonnen via Ippon - 00:11
FU11 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T265
Afgelopen
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:05
Alma Alnablsi Kroppefjälls IF