Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
HU21 / HU21 / -73 kg
(U21)
T1-16
Afgelopen
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:58
Lucas Lundqvist Uppsala judoklubb
HU21 / HU21 / -66 kg
(U21)
T2-13
Afgelopen
Max Sandberg
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 02:29
Adam Hallén Kungsbacka Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg
(U21)
T1-17
Afgelopen
Filip Granlund
Norrköpings Judoklubb
Adam Lachner IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 00:18
HU21 / HU21 / -66 kg
(U21)
T2-14
Afgelopen
Noa Laudams
Trollhättans JK
Emil Johansson IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 00:38
HU21 / HU21 / -81 kg
(U21)
T3-14
Afgelopen
Said Hasuna
Judoklubben Budo
Gewonnen via Waza-Ari - 04:00
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg
(U21)
T1-18
Afgelopen
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Adam Lachner IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 01:00
HU21 / HU21 / -81 kg
(U21)
T3-15
Afgelopen
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Alvin Stallgård Borås JK Gewonnen via Ippon - 01:53
HU21 / HU21 / -66 kg
(U21)
T2-15
Afgelopen
Max Sandberg
Frölunda Judo
Edvin Rigstedt Floda Judo Klubb Gewonnen via Hansokumake - 02:50
HU21 / HU21 / -66 kg
(U21)
T2-16
Afgelopen
Erik Broman Nilsson
Frölunda Judo
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:28
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-14
Afgelopen
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:10
Masha Bereza Frövi Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-15
Afgelopen
Elsa Auer
Karlskrona Judoklubb
Tindra Cabouri Kristianstad Judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:12
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-16
Afgelopen
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 01:55
Alva Larsson Trollhättans JK
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-17
Afgelopen
Tindra Cabouri
Kristianstad Judoklubb
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo Gewonnen via Ippon - 01:49
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-18
Afgelopen
Mira Kördel
Trollhättans JK
Emelie Frisk Frölunda Judo Gewonnen via Waza-Ari - 04:00
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-23
Afgelopen
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Gewonnen via Ippon - 02:55
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-24
Afgelopen
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Emelie Frisk Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 02:35
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-29
Afgelopen
Ingrid Komodowski
Amager Judo Skole
Gewonnen via Ippon - 01:45
Emelie Frisk Frölunda Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-22
Afgelopen
Elsa Auer
Karlskrona Judoklubb
Mira Kördel Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 01:08
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-26
Afgelopen
Mira Kördel
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 03:23
Tindra Cabouri Kristianstad Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-28
Afgelopen
Mira Kördel
Trollhättans JK
Maria Nouman IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 02:34
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-25
Afgelopen
Masha Bereza
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon
Alva Larsson Trollhättans JK
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-27
Afgelopen
Masha Bereza
Frövi Judo
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo Gewonnen via Ippon