Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-1
Afgelopen
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Gewonnen via Ippon - 00:28
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-1
Afgelopen
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:08
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-1
Afgelopen
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:22
Regina Larsson Oxelösunds Judoklubb
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-4
Afgelopen
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 00:15
Alexander Svensson Stockholmspolisens IF Judo
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-2
Afgelopen
Samir Usmonov
Täby Judo
Gewonnen via Ippon - 00:12
Milo Clarke Frövi Judo
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-4
Afgelopen
Lisa Vestin
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 00:07
Leia Riström Oxelösunds Judoklubb
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-1
Afgelopen
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:52
Julia Hoppe Stockholms Judoklubb
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-7
Afgelopen
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:21
PU13-8
(Block 1: U13)
T1-7
Afgelopen
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:08
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-8
Afgelopen
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:06
Obelix Klein Köpings Judoklubb
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-2
Afgelopen
Ariel Drottgren
Knivsta Judoklubb
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:06
PU13-8
(Block 1: U13)
T1-8
Afgelopen
Bruno Flood
Linköping Judo
Gewonnen via Ippon - 00:48
Gabriel Badea Norrköpings Judoklubb
PU13-3
(Block 1: U13)
T2-11
Afgelopen
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:51
Hjalmar Nekham Tyresö Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-7
Afgelopen
Emil Lindefjärd
IK Södra
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb
PU13-7
(Block 1: U13)
T3-17
Afgelopen
EFEHAN DEMIRTAS,
Stockholmspolisens IF Judo
Gewonnen via Ippon - 00:29
Alexander Alm Svensson Tyresö Judoklubb
PU13-4
(Block 1: U13)
T1-13
Afgelopen
Asadullah Sultanov
TVKF
Gewonnen via Ippon - 00:30
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-2
Afgelopen
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:12
Wilhelm Kvarnlöf Frövi Judo
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-8
Afgelopen
Max Söder
IK Södra
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:06
PU13-3
(Block 1: U13)
T2-12
Afgelopen
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gewonnen via Ippon - 01:17
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
PU13-4
(Block 1: U13)
T1-14
Afgelopen
Saba Bagiauri
Stockholmspolisens IF Judo
Noel Wester Vallentuna Judo Gewonnen via Ippon - 00:56
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-5
Afgelopen
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:05
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-13
Afgelopen
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:10
Villiam Sjöblom Saltsjö JK
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-2
Afgelopen
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 02:09
Betool Abed Stockholmspolisens IF Judo
FU13-6
(Block 1: U13)
T2-17
Afgelopen
Elsy Wester
Vallentuna Judo
Edith Skarander Tyresö Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:35
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-11
Afgelopen
Obelix Klein
Köpings Judoklubb
Luka Vassena Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:52
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-3
Afgelopen
Milo Clarke
Frövi Judo
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-3
Afgelopen
Julia Hoppe
Stockholms Judoklubb
Meja Tempelmann Stockholmspolisens IF Judo Gewonnen via Ippon - 00:26
PU13-7
(Block 1: U13)
T3-18
Afgelopen
EFEHAN DEMIRTAS,
Stockholmspolisens IF Judo
Gewonnen via Ippon - 01:13
Alexander Alm Svensson Tyresö Judoklubb
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-4
Afgelopen
Tyra Norberg
Ekerö Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:07
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
FU13-6
(Block 1: U13)
T2-18
Afgelopen
Sara Österberg
Judo Arvika
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Gewonnen via Ippon - 00:31
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-3
Afgelopen
Betool Abed
Stockholmspolisens IF Judo
Regina Larsson Oxelösunds Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-3
Afgelopen
Wilhelm Kvarnlöf
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 01:14
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb