Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 Grupp 2
(U13)
T2-29
Afgelopen
Simon Andersson
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 00:31
Emrik Olsson Aktiv Judo
PU13 Grupp 7
(U13)
T1-28
Afgelopen
Felix Englund
Västbo Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:21
William Berg Kroppefjälls IF
PU13 Grupp 8
(U13)
T3-28
Afgelopen
Teddy Bengtsson
Falkenbergs Judoklubb
Viktor Göthberg Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:16
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-1
Afgelopen
Alexandra Vall
Grums Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:10
Vilda Hamsten Stenungsunds JK
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-1
Afgelopen
Ben Nevanen
Falkenbergs Judoklubb
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:12
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-2
Afgelopen
Elvira Wadbring
Stenungsunds JK
Tuva Carsman Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 00:09
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-3
Afgelopen
Felipe Sanchez
Göteborgs Judoklubb
Zakarias Envall Göteborgs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:47
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-1
Afgelopen
Erik Emilsson
Hunnebo judo
Gewonnen via Ippon - 01:19
Mille Lorentsson Hunnebo judo
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-2
Afgelopen
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 01:49
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-2
Afgelopen
Erik Lindqvist
Lilla Edets JK
Ilija Raguz Västbo Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:28
PU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T1-3
Afgelopen
Valentin Blixt
Falkenbergs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:35
Emre Savas Trollhättans JK
FU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T3-3
Afgelopen
Tyra Ankarbåge
Trollhättans JK
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 00:53
U15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-4
Afgelopen
Ernesto Eklund
Aktiv Judo
Oskar Henriksson Falkenbergs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:09
PU15 Grupp 4
(U15/U18/U21/Senior)
T1-5
Afgelopen
Eddie Danell
Borås JK
Gewonnen via Ippon - 00:22
Harald Johansson Stenungsunds JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-4
Afgelopen
Kalle Hedlund
Kungshamns if
Vidar Lundgren Hunnebo judo Gewonnen via Ippon - 00:54
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-4
Afgelopen
Karl Hedlund
Alingsås Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 04:51
Benjamin Larsson Hunnebo judo
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-5
Afgelopen
Mille Lorentsson
Hunnebo judo
Gewonnen via Ippon - 00:17
Erik Lindqvist Lilla Edets JK
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-6
Afgelopen
Ilija Raguz
Västbo Judoklubb
Jonas Wellme Uddevalla Judo Gewonnen via Ippon - 01:11
PU18 / PU18 / -55 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T1-6
Afgelopen
Lukas Hjortskog
Färgelanda Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 04:00
Fabian Lans Hunnebo judo
PU15 Grupp 3
(U15/U18/U21/Senior)
T2-5
Afgelopen
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:44
Adam Gratgård Skövde JK
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-7
Afgelopen
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 00:08
Ben Nevanen Falkenbergs Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-6
Afgelopen
Märta Bylund
Göteborgs Judoklubb
Antonina Janvrin Göteborgs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:27
FU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T3-7
Afgelopen
Tyra Ankarbåge
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:47
Wilma Larsson Trollhättans JK
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-7
Afgelopen
Elvira Wadbring
Stenungsunds JK
Vilda Hamsten Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 00:05
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-8
Afgelopen
Jonas Wellme
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 00:32
Erik Lindqvist Lilla Edets JK
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-8
Afgelopen
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Alexandra Vall Grums Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:37
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-9
Afgelopen
Elvira Wadbring
Stenungsunds JK
Alexandra Vall Grums Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:13
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-8
Afgelopen
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-9
Afgelopen
Ilija Raguz
Västbo Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:48
Erik Emilsson Hunnebo judo
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-10
Afgelopen
Felipe Sanchez
Göteborgs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:24
Benjamin Larsson Hunnebo judo
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-11
Afgelopen
Zakarias Envall
Göteborgs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:46
Karl Hedlund Alingsås Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-10
Afgelopen
Kalle Hedlund
Kungshamns if
Leo Hylander Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:04