Vi har oppdaget at du kanskje bruker en utdatert nettleser som ikke er kompatibel med nettstedet vårt.
Toggle navigation
Kampsportmiljø
Klubber
Forbund
Utøvere
Logg inn
Opprett konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
Konto
Logg inn
Opprett konto
Kampsportmiljø
Klubber
Forbund
Utøvere
Skåneserien 4 i judo 2021, Staffanstorp
14 Nov
Meld på
Info
rmasjon
Utøvere
127
Kamper
Kamplister
og tidsplan
Resultater
Livestrømmer
Meld på
Resultater
Topplister
Resultater
Skriv ut
Alle nasjonaliteter
Aboriginal Australian
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Aramean
Argentina
Armenia
Aruba
Assyria
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Caribbean Netherlands
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chechen Republic of Ichkeria
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
DR Congo
Dagestan
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
Free Belarus
French Guiana
French Polynesia
French Southern and Antarctic Lands
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Honduras
Hong Kong
Hungary
IOC Team
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Iroquois
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kosovo
Kurdistan
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
North Macedonia
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn Islands
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Adygea
Republic of the Congo
Rodrigues
Romania
Russia
Rwanda
Réunion
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sardinia
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia
South Korea
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syria
São Tomé and Príncipe
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
The United Tribes of New Zealand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Torres Strait Islander
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
UWW Team
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Vatican City
Venezuela
Vietnam
Wales
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Åland Islands
Alle kategorier
Skåneserien 4
Søk
Totalt antall medaljer
28 Gull
28 Sølv
53 Bronse
Flickor U10 / FU10
Kampliste
Kampliste
1
Elin Abdalla
Sweden
GAK Enighet Judo
2
Magdalena Alm
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Nemi Metcalf
Sweden
Staffanstorps JK
3
Cornelia Korov Petrovic
GAK Enighet Judo
FU10-1
Kampliste
Kampliste
1
Alma Dohlmann
Sweden
Staffanstorps JK
2
Adele Clarensius
Sweden
Staffanstorps JK
3
Filippa borglin
Sweden
Staffanstorps JK
3
Freja Ziesemer Wester
Sweden
Helsingborgs Judoklubb
FU10-2
Kampliste
Kampliste
1
Iona Collins
Sweden
Lugi Judo
2
Elisa Isaksson
Sweden
Lugi Judo
3
Tiffany Wang
Staffanstorps JK
3
Alma Clarén
Sweden
Staffanstorps JK
FU10-3
Kampliste
Kampliste
1
Ellinor Wendt
Sweden
Österlen Budo klubb
2
Vilma Lööw
Sweden
Höganäs Judoklubb
3
Ellen Simonsson
Sweden
Trelleborg Judo
3
Lea Blad
Sweden
Judoklubben National
FU13-1
Kampliste
Kampliste
1
Diana Xu
Sweden
Staffanstorps JK
2
Maya Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
3
Alice Rosensvärd
Sweden
Staffanstorps JK
3
Alva Månsson
Sweden
Lugi Judo
FU13-2
Kampliste
Kampliste
1
Maia Ofir
Sweden
Staffanstorps JK
2
Ida Jakobsen
Sweden
Trelleborg Judo
3
Nellie Knutsson
Sweden
Kristianstad Judoklubb
3
Maya Filipsson
Sweden
Knislinge Budoklubb
Halavanca
3
Freja Persson
Sweden
Kristianstad Judoklubb
FU13-3
Kampliste
Kampliste
1
Bella Hansson
Sweden
Kristianstad Judoklubb
2
Lea Aliqi
GAK Enighet Judo
3
Safiya Podossinnikova
Sweden
Knislinge Budoklubb
Halavanca
3
Nellie Olsen Lindeberg
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Tuva Bergström
Sweden
Judoklubben National
3
Molly Olausson Byhmer
Sweden
Judoklubben National
Flickor U17 / FU 17
Kampliste
Kampliste
1
Lilly Hafre
Sweden
Takedown JC
2
Lea Björklund
Sweden
Kristianstad Judoklubb
3
Hanna Mullin
Sweden
Österlen Budo klubb
PU10-1
Kampliste
Kampliste
1
Benjamin Cesar
Sweden
Höganäs Judoklubb
2
Adrian Orellana Swietlikowski
Sweden
3
Pelle Sandell
Sweden
Staffanstorps JK
3
Victor Åkesson
Sweden
Höganäs Judoklubb
PU10-2
Kampliste
Kampliste
1
Emil Thodenius
Sweden
Staffanstorps JK
2
Finley Novak Gillbanks
Sweden
Staffanstorps JK
3
Vidar Xu
Sweden
Staffanstorps JK
3
Love Stenholm
Höganäs Judoklubb
PU10-3
Kampliste
Kampliste
1
Krystian Radon
Sweden
Trelleborg Judo
2
Vegas Svanberg
Sweden
Judoklubben National
3
Melvin Sjöstrand
Sweden
Staffanstorps JK
3
Melwin Lundquist
Sweden
Staffanstorps JK
PU10-4
Kampliste
Kampliste
1
Ervinas Fedorovičius
Sweden
Takedown JC
2
Valter Thelin
Sweden
Staffanstorps JK
3
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
3
Eigo Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
PU10-5
Kampliste
Kampliste
1
Toke Dahlberg
Sweden
Trelleborg Judo
2
Milton Holst
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Oscar Gullberg
Sweden
Staffanstorps JK
3
Henry Rosenberg
Sweden
Staffanstorps JK
PU10-6
Kampliste
Kampliste
1
Arvid Forssell
Sweden
Staffanstorps JK
2
Bill Olsson
Sweden
Olofströms Judoklubb
3
Albin Nilsson
Sweden
Trelleborg Judo
3
Axel Bredhe
Sweden
Höganäs Judoklubb
PU10-7
Kampliste
Kampliste
1
Robert Gudmundsson
Sweden
Lugi Judo
2
Nikola Spasojevic
Sweden
Takedown JC
3
Edvin Modig
Sweden
Staffanstorps JK
3
Marius Stanaitis
Sweden
Lugi Judo
PU13-1
Kampliste
Kampliste
1
Anton Svensson Sjöberg
Sweden
Judoklubben National
2
Torsten Brudvik
Sweden
Lugi Judo
3
Melvin Clarensius
Sweden
Staffanstorps JK
3
Johan Hardion
Sweden
Lugi Judo
PU13-2
Kampliste
Kampliste
1
Bill Heimdahl
Sweden
Höganäs Judoklubb
2
Ville Palmqvist
Sweden
Wemmenhögs Budoförening
3
Asen Podossinnikov
Sweden
Knislinge Budoklubb
Halavanca
3
Mati Seedre
Sweden
Lugi Judo
PU13-3
Kampliste
Kampliste
1
Lukas Olsson
Sweden
Olofströms Judoklubb
2
Torbjörn Brudvik
Sweden
Lugi Judo
3
Benjamin Fristedt
Österlen Budo klubb
PU13-4
Kampliste
Kampliste
1
William Tilly
Sweden
Wemmenhögs Budoförening
2
Erik Urbas
Judoklubben National
3
Simon Stenervik
Sweden
Staffanstorps JK
3
Gideon Welarius
Sweden
Ängelholms Judoklubb
PU13-5
Kampliste
Kampliste
1
Oliver Jakobsson
Sweden
Olofströms Judoklubb
2
Maximilian Seneby
Sweden
Ängelholms Judoklubb
3
Alexander Bäckström
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Mille Korths
Sweden
Ängelholms Judoklubb
PU13-6
Kampliste
Kampliste
1
Nikolas Irekvist
Sweden
GAK Enighet Judo
2
Theo Paulsson
Sweden
Ängelholms Judoklubb
3
Edvin Svensson
Sweden
Wemmenhögs Budoförening
PU13-7
Kampliste
Kampliste
1
Ayaz Abdalla
Sweden
GAK Enighet Judo
2
Neo Fränngård
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Emil Karlsson
Sweden
Österlen Budo klubb
H +17 / H +17
Kampliste
Kampliste
1
Emil Dahlberg
Sweden
Trelleborg Judo
2
Johan Simonsson
Sweden
Trelleborg Judo
3
Luis Quintino
GAK Enighet Judo
3
Lo Lundgren
GAK Enighet Judo
PU10-10
Kampliste
Kampliste
1
James Åkerman
Sweden
Lugi Judo
2
Saikhan-Uchiral Bayarsaikhan
Sweden
Trelleborg Judo
3
Viktor Krzeszowski
Sweden
GAK Enighet Judo
3
Herbert Stavervik
Sweden
Höganäs Judoklubb
PU10-8
Kampliste
Kampliste
1
Sebastian Tilly
Sweden
Wemmenhögs Budoförening
2
Axel Efverman
Sweden
Kristianstad Judoklubb
3
Oskar Persson
Sweden
Kristianstad Judoklubb
3
Sary Borishe
Sweden
GAK Enighet Judo
PU10-9
Kampliste
Kampliste
1
Ville Servin Stillman
Sweden
GAK Enighet Judo
2
Adam Bahaev
Sweden
Staffanstorps JK
3
Denis Imsirovic
Sweden
Ängelholms Judoklubb
3
Sten Nyberg
GAK Enighet Judo
U17-1
Kampliste
Kampliste
1
Alex Vu
Sweden
Österlen Budo klubb
2
Viktor Mitrovic
Sweden
Takedown JC
3
Atour Azhdarian
Höganäs Judoklubb
U17-2
Kampliste
Kampliste
1
Olle Fagerlund
Sweden
Lugi Judo
2
Omar Muhammed
Sweden
Österlen Budo klubb
3
Moath Muhammed
Sweden
Österlen Budo klubb