Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 grp 1
(Matta1)
1-1
Gotowy
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Wygrana przez Ippon - 01:15
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
PU11 grp 1
(Matta1)
1-2
Gotowy
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Malte Carsman Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 00:58
U11 grp 2
(Matta1)
1-7
Gotowy
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Lena Izdebska Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:06
FU11 grp 1
(Matta1)
1-10
Gotowy
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Jolin Berggren Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:42
FU11 grp 1
(Matta1)
1-11
Gotowy
Lova Carsman
Aktiv Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:21
PU11 grp 1
(Matta1)
1-3
Gotowy
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:10
Walter Brandstedt Mariestads JK
PU11 grp 1
(Matta1)
1-4
Gotowy
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Malte Carsman Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 01:24
PU11 grp 1
(Matta1)
1-5
Gotowy
Malte Carsman
Aktiv Judo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
U11 grp 2
(Matta1)
1-8
Gotowy
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Ilona Chamoun Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 00:52
PU11 grp 1
(Matta1)
1-6
Gotowy
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Wygrane przez Wazari - 00:43
Walter Brandstedt Mariestads JK
U11 grp 2
(Matta1)
1-9
Gotowy
Ilona Chamoun
Frölunda Judo
Lena Izdebska Trollhättans JK Wygrane przez Wazari - 02:00
FU11 grp 1
(Matta1)
1-12
Gotowy
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:54
Lova Carsman Aktiv Judo
FU11 grp 1
(Matta1)
1-13
Gotowy
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Wygrane przez Wazari - 02:00
FU11 grp 1
(Matta1)
1-14
Gotowy
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 01:08
Jolin Berggren Trollhättans JK
FU11 grp 1
(Matta1)
1-15
Gotowy
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 01:08
Lova Carsman Aktiv Judo
PU13 grp 1
(Matta1)
1-16
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrane przez Wazari - 03:00
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb
PU13 grp 1
(Matta1)
1-17
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 02:04
PU13 grp 2
(Matta1)
1-22
Gotowy
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:18
Milton Wänghult Skövde JK
PU13 grp 2
(Matta1)
1-23
Gotowy
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Tage Rikemanson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 01:46
PU13 grp 3
(Matta1)
1-28
Gotowy
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:18
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
PU13 grp 3
(Matta1)
1-29
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 02:17
Alvin Wendel Judoklubben Budo
FU13 grp 1
(Matta1)
1-34
Gotowy
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:12
Tuva Carsman Aktiv Judo
PU13 grp 1
(Matta1)
1-18
Gotowy
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:24
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU13 grp 1
(Matta1)
1-19
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrane przez Wazari - 03:00
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
PU13 grp 2
(Matta1)
1-24
Gotowy
Milton Wänghult
Skövde JK
Wygrana przez Ippon - 00:15
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 grp 2
(Matta1)
1-25
Gotowy
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Tage Rikemanson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:58
PU13 grp 3
(Matta1)
1-30
Gotowy
Alvin Wendel
Judoklubben Budo
Wygrana przez Ippon - 01:30
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU13 grp 3
(Matta1)
1-31
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 00:18
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
FU13 grp 1
(Matta1)
1-35
Gotowy
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:12
Alice Johansson Kroppefjälls IF
PU13 grp 1
(Matta1)
1-20
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:25
PU13 grp 1
(Matta1)
1-21
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU13 grp 2
(Matta1)
1-26
Gotowy
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:14
Milton Wänghult Skövde JK