Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-17
Gotowy
Mira Kördel
Nicola Poblocka Wygrana przez Ippon - 01:30
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T2-18
Gotowy
Alma Alenback
Frövi Judo
Tyra Lovang Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 01:10
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-18
Gotowy
William Krus
IK Västra Mölndal
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 02:00
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T2-19
Gotowy
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Vilda Backlund IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 00:06
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-19
Gotowy
Rasmus Linder
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:49
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-20
Gotowy
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 00:29
Alva Larsson Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-20
Gotowy
Leo Pehrson
Albin Forselius IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 03:26
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-21
Gotowy
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Vidar Lovang Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 00:57
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-22
Gotowy
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:18
Paul Akagbobi Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-21
Gotowy
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Ludde Mosshagen Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:55
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-22
Gotowy
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 02:03
ELmedin Ukaabdulhak Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-23
Gotowy
Ludde Mosshagen
Frövi Judo
Elias Bergqvist Judo Club Sundsvall Wygrana przez Ippon - 00:08
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-24
Gotowy
Rasmus Linder
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 02:45
William Krus IK Västra Mölndal
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T2-23
Gotowy
Tyra Lovang
Linköping Judo
Ronja Johansson IK Västra Mölndal Wygrane przez Wazari - 04:56
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-25
Gotowy
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 01:38
Yousef Abdelrahman Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-26
Gotowy
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:26
Fabian Koch Frövi Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T2-24
Gotowy
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:30
Maria Nouman IK Västra Mölndal
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-27
Gotowy
Leo Pehrson
Samir Poblocki Wygrane przez Wazari - 01:00
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T2-25
Gotowy
Vilda Backlund
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 00:44
Ronja Johansson IK Västra Mölndal
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-28
Gotowy
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Albin Forselius IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:41
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-26
Gotowy
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Vidar Lovang Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 02:16
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-27
Gotowy
Noa Laudams
Trollhättans JK
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall Wygrana przez Ippon - 01:00
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-28
Gotowy
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Wygrane przez Wazari - 04:00
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T1-29
Gotowy
Samir Poblocki
Albin Forselius IK Västra Mölndal Wygrane przez Wazari - 04:00
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-29
Gotowy
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:20
Paul Akagbobi Frövi Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-30
Gotowy
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Vidar Lovang Linköping Judo Wygrane przez Wazari - 00:17
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-31
Gotowy
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:55
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-32
Gotowy
Vidar Lovang
Linköping Judo
Wygrana przez Ippon - 03:59
Ali Hajiyev Frövi Judo
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-1
Gotowy
Lucas Lundqvist
Uppsala judoklubb
William Sjöblom Uppsala judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:13
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T1-1
Gotowy
Alva Englund
Trollhättans JK
Vilja Kördel Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:49
Herrar / Herrar / -73 kg
(Senior)
T2-2
Gotowy
Leon Svalberg
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:16
Lukas Stenbacka Söderhamns Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T2-3
Gotowy
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Luka Trifkovic Wygrana przez Ippon - 00:12