Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-13
Gotowy
Elina Bergvall
Judo club piteå
Ingrid Nilsson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:08
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-19
Gotowy
Alexander Dahlin
Frövi Judo
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:48
Herrar / Herrar / -100 kg
(Senior)
T1-12
Gotowy
Jimmy Andersson
Norrköpings Judoklubb
Hampus Kronbäck Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:10
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-20
Gotowy
Jojo Stalke Nilsson
Norrköpings Judoklubb
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:44
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-19
Gotowy
Ebba Peterson
Frövi Judo
Malin Nordin IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:23
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-20
Gotowy
Moustafa Abu-Ramadan
Helsingborgs Judoklubb
Emil Henriksson Borås JK Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:50
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T1-45
Gotowy
Klara Mattsson
Stockholms Judoklubb
Felicia Granudd Landvetter Judoklubb Zwycięstwo przez Hansokumake - 05:01
Herrar / Herrar / -100 kg
(Senior)
T1-23
Gotowy
Axel Oscarsson
Lugi Judo
Lukas Roswall Lidköpings BudoKlubb Wygrana przez Ippon - 00:57
Herrar / Herrar / +100 kg
(Senior)
T3-12
Gotowy
Aleksei Miadynin
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 02:18
Vincent Karagiannis Judoklubben National
Herrar / Herrar / -100 kg
(Senior)
T1-24
Gotowy
Gustav Wassbäck
Linköping Judo
Jonathan Fagerhill Frövi Judo Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:33
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-14
Gotowy
Liv Johnsson
Östersunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:09
Elina Bergvall Judo club piteå
Herrar / Herrar / +100 kg
(Senior)
T3-13
Gotowy
Mikael Marffy
Stockholmspolisens IF Judo
Mirbek Niiazaliev Judo club piteå Wygrana przez Ippon - 02:26
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-17
Gotowy
Erika Calles
Uppsala judoklubb
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:03
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T1-46
Gotowy
Hanna Åslund
Göteborgs Judoklubb
Hillevi Karlsson Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 00:35
Damer / Damer / -70 kg
(Senior)
T2-15
Gotowy
Maya Ribeiro Novais
Ingrid Nilsson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 02:38
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-25
Gotowy
Martin Söderberg
IK Södra
Samir Rabhi Åkersberga Judoklubb Zwycięstwo przez Hansokumake - 00:36
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T2-16
Gotowy
Lisa Svenby
Lugi Judo
Naemi Jaworowski Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:59
Damer / Damer / -63 kg
(Senior)
T2-17
Gotowy
Elvira Dragemark
IK Västra Mölndal
Ella Andersson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:26
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T1-47
Gotowy
Felicia Granudd
Landvetter Judoklubb
Tova Granberg Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 02:56
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-21
Gotowy
Amgad Abu-Ramadan
Helsingborgs Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:54
Max Christiansson
Herrar / Herrar / -60 kg
(Senior)
T1-55
Gotowy
Baterdene Chimedregzen
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 01:46
Stefano Pregnolato Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-26
Gotowy
Kasper Edbom
Knivsta Judoklubb
Elias Mäntylä Uppsala judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:56
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-18
Gotowy
Malin Nordin
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 00:19
Jojo Stalke Nilsson Norrköpings Judoklubb
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-22
Gotowy
Isac Ripsäter
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 04:00
Gabriel Vesterlund Frövi Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Senior)
T1-27
Gotowy
Niklas Müller
Oxelösunds Judoklubb
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:56
Tor Blomdahl Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-23
Gotowy
Alex Ngo
Gävle Judo Club
Moustafa Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:55
Herrar / Herrar / -60 kg
(Senior)
T1-56
Gotowy
Hannes Berg
Judoklubben National
Wygrane przez Wazari - 00:59
Daniel Legraf Lugi Judo
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-21
Gotowy
Erika Calles
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:37
Ebba Peterson Frövi Judo
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T1-48
Gotowy
Hillevi Karlsson
Lugi Judo
Klara Mattsson Stockholms Judoklubb Wygrane przez Wazari
Damer / Damer / -52 kg
(Senior)
T1-22
Gotowy
Isabella Eriksson Ghazinour
Frövi Judo
Malin Nordin IK Västra Mölndal Zwycięstwo przez Hansokumake - 00:47
Herrar / Herrar / -66 kg
(Senior)
T2-24
Gotowy
Olle Hermodsson
Staffanstorps JK
Wygrane przez Wazari - 04:00
Emil Henriksson Borås JK
Damer / Damer / -57 kg
(Senior)
T1-49
Gotowy
Felicia Granudd
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:48
Hanna Åslund Göteborgs Judoklubb