Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:25
Gotowy
Antonin PONCET
POLE ESPOIR BFC
Wygrana przez Ippon - 00:37
Linus Norlin Saltsjö JK
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:21
Gotowy
CHLOE GOUARD
POLE ESPOIR BFC
Wygrana przez Ippon - 01:00
Ebba Peterson Frövi Judo
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:14
Gotowy
Emma McCabe
judoscotland
Dunja Veltmeijer Theo Meijer Sport Wygrana przez Ippon - 02:59
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:27
Gotowy
Justus Ojanne
Tampereen Judo
Wygrana przez Ippon - 02:22
Malthe Sixtus Aarhus Judo Club
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:15
Gotowy
Greta Palmquist
IK Södra
Violette Sigcha Freire T.H.-Eilbeck e.V. Wygrana przez Ippon - 00:57
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:24
Gotowy
Alva Larsson
Trollhättans JK
Apolline Barata POLE ESPOIR BFC Wygrane przez Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:26
Gotowy
DANIIL GRISHIN
Kin Ryu Judo Club
NATHAN PARIS POLE ESPOIR BFC Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:12
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:27
Gotowy
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Joel Carlsson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:33
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:28
Gotowy
Noa Laudams
Trollhättans JK
Abdulla Saltakhanov Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 02:27
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:26
Gotowy
Jaana Martikainen
Bålsta Judoklubb
Nicola Poblocka Wygrana przez Ippon - 00:15
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:27
Gotowy
Ludvig Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Samir Poblocki Wygrana przez Ippon - 02:21
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:22
Gotowy
Hanaé CAPPELLO--JOLY
POLE ESPOIR BFC
Wygrane przez Wazari - 06:08
Marie Lucie BOJ POLE ESPOIR BFC
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:36
Gotowy
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:18
Felix Carlsson Solna Judoklubb
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:29
Gotowy
Salim IBRAHIMI
POLE ESPOIR BFC
Wygrana przez Ippon - 02:44
Julian Nickel Kaizen Berlin e.V
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:28
Gotowy
Brink Erlandsen-Sele
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:19
Blake Rodman judoscotland
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:30
Gotowy
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Wygrana przez Ippon - 00:37
Konstantin Motullo Budo Club Vorpommern
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:25
Gotowy
Emelie Frisk
Frölunda Judo
Mai Due Nørskov Team Nørskov Wygrane przez Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:28
Gotowy
Anton Birlund
Amager Judo Skole
Wygrane przez Wazari - 04:22
Henry Ghisler
U18 / GU18 / -70 kg
(BNC U18)
T4:12
Gotowy
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:42
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:37
Gotowy
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 02:05
Valentin Amann Kaizen Berlin e.V
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:18
Gotowy
Sofia Cordova
CLARISSE CARILLON POLE ESPOIR BFC Wygrana przez Ippon - 00:14
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:29
Gotowy
Santtu Kottari
Tampereen Judo
Luke Thomson Sportif Judo Wygrana przez Ippon - 00:33
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:31
Gotowy
Ville Mattsson
Wygrana przez Ippon - 01:39
Louis Reid judoscotland
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:37
Gotowy
Yousef Abdelrahman
Frövi Judo
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:29
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:30
Gotowy
Yanis BENISID
POLE ESPOIR BFC
Wygrana przez Ippon - 01:34
Magni Koch Aarhus Judo Club
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:38
Gotowy
Simon Berling
Landvetter Judoklubb
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 00:14
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:27
Gotowy
FLAVY NORMAL
POLE ESPOIR BFC
Greta Eckmann T.H.-Eilbeck e.V. Wygrana przez Ippon - 03:52
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:31
Gotowy
Viktor Claus
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Narek Vardanian Takedown JC Wygrana przez Ippon - 01:28
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:28
Gotowy
Weronika Galatz
Wygrana przez Ippon - 01:05
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:32
Gotowy
Kristofer Pertelson
Team Chikara
Wygrana przez Ippon - 04:00
Marcus Bach Moe Ippon Judo & BJJ
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:31
Gotowy
Antonin PONCET
POLE ESPOIR BFC
NATHAN PARIS POLE ESPOIR BFC Wygrane przez Wazari - 04:00
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:25
Gotowy
Maia Thomson
Sportif Judo
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Wygrane przez Wazari - 04:30