Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-34
Gotowy
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Zwycięstwo przez Hansokumake - 00:01
Tora Hagemann Brataas Trondheim Judokwai
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-38
Gotowy
Jonatan Gembäck
Knivsta Judoklubb
Ali Hajiyev Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 04:00
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-39
Gotowy
Mira Blomberg
Knivsta Judoklubb
Riina Myllylä Team Chikara Wygrana przez Ippon - 01:59
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-40
Gotowy
Alva Larsson
Trollhättans JK
Felicia Granudd Landvetter Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:09
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-39
Gotowy
Ossian Kullman
Lugi Judo
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:30
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-40
Gotowy
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:49
Mira Kördel Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-44
Gotowy
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Wygrana przez Ippon - 00:14
Wilmer Mattsson Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-36
Gotowy
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 05:01
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-41
Gotowy
Theo Kristoffersson
Lugi Judo
Lechao Mosesson IK Södra Wygrana przez Ippon - 02:53
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-37
Gotowy
Evan Price
Craig Ewers Academy
Wygrana przez Ippon - 00:51
Kristoffer Langhelle Fjørtoft Stavanger Judoklubb
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-45
Gotowy
Masha Bereza
Frövi Judo
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:29
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-42
Gotowy
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Nikita Celadins JUDO CLUB SENSEI Wygrana przez Ippon - 00:37
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-46
Gotowy
Ebba Peterson
Frövi Judo
Selma Brovold Trondheim Judokwai Wygrana przez Ippon - 02:38
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-38
Gotowy
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Ibrahim Farhat Kalmar Budoklubb Wygrana przez Ippon - 01:06
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-47
Gotowy
Carl Orrbo
Frövi Judo
Magnus Stoltenberg Amager Judo Skole Wygrana walkowerem
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-39
Gotowy
Ebba Strand
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:40
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-43
Gotowy
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Wygrana przez Ippon - 03:32
Håkon Olsen Fredrikstad kampsportklubb judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-48
Gotowy
Nikita Rudins
JUDO CLUB SENSEI
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:31
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-44
Gotowy
Mira Blomberg
Knivsta Judoklubb
Hillevi Karlsson Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 01:10
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-45
Gotowy
Riina Myllylä
Team Chikara
Wygrana przez Ippon - 00:49
Alva Larsson Trollhättans JK
WU21 / WU21 / -52 kg
(Block 2)
T3-40
Gotowy
Selma Brovold
Trondheim Judokwai
Wygrana przez Ippon - 01:04
Benedicte Bernhus Fredrikstad kampsportklubb judo
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-46
Gotowy
Lechao Mosesson
IK Södra
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:19
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-41
Gotowy
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Wygrana przez Ippon - 02:34
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-47
Gotowy
Alexander Mårlöv
Stockholms Judoklubb
Nikita Celadins JUDO CLUB SENSEI Wygrana przez Ippon - 00:30
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-49
Gotowy
Kristofer Pertelson
Team Chikara
Ville Mattsson Stockholms Judoklubb Zwycięstwo przez Hansokumake - 06:05
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-48
Gotowy
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Wygrana przez Ippon - 00:23
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-49
Gotowy
Oscar Güleryüz
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon - 00:41
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-50
Gotowy
Riina Myllylä
Team Chikara
Wygrana przez Ippon - 01:48
Weronika Galatz IK Södra
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-42
Gotowy
Evan Price
Craig Ewers Academy
Samir Poblocki Stockholms Judoklubb Wygrane przez Wazari - 04:54
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-50
Gotowy
Felicia Granudd
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:39
Riina Myllylä Team Chikara
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-51
Gotowy
Ebba Peterson
Frövi Judo
Wygrane przez Wazari - 04:00
Benedicte Bernhus Fredrikstad kampsportklubb judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-52
Gotowy
Fjodors Zalevskis
JUDO CLUB SENSEI
Wygrana przez Ippon - 00:30
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb