Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-1
Gotowy
Morris Wiborn
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:15
Felix Johansson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-2
Gotowy
Norton Asplund
Linköping Judo
Maximilian Klint Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 01:17
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-2
Gotowy
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Alva Kratz Judoklubben källan Wygrana przez Ippon - 01:38
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-1
Gotowy
William Nilsson
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-7
Gotowy
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Otto Asker Norrköpings Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-8
Gotowy
Theo Neren
Oxelösunds Judoklubb
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:20
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-5
Gotowy
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:29
Adam Potrykus Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-3
Gotowy
Maximilian Klint
Linköping Judo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Morris Wiborn Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-6
Gotowy
Milton Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:33
Adrian Björk Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-4
Gotowy
Norton Asplund
Linköping Judo
Wygrana przez Ippon - 01:31
Felix Johansson Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-3
Gotowy
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-4
Gotowy
Alva Kratz
Judoklubben källan
Wygrana przez Ippon - 00:43
William Nilsson Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
Gotowy
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
William Nilsson Norrköpings Judoklubb Wygrana walkowerem
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-5
Gotowy
Norton Asplund
Linköping Judo
Morris Wiborn Norrköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:56
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-12
Gotowy
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:30
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-6
Gotowy
Felix Johansson
Norrköpings Judoklubb
Maximilian Klint Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 00:47
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-9
Gotowy
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Alvin Arvidsson Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:18
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
Gotowy
Sixten Lindén
Norrköpings Judoklubb
Alva Kratz Judoklubben källan Wygrana walkowerem
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-7
Gotowy
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:08
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-8
Gotowy
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:19
Milton Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-9
Gotowy
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 03:01
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-10
Gotowy
Oliwer Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Milton Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:22
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-11
Gotowy
Milton Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Alvin Arvidsson Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:22
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-10
Gotowy
Otto Asker
Norrköpings Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-13
Gotowy
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:19
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-14
Gotowy
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Adam Potrykus Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:30
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-11
Gotowy
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:36
Otto Asker Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-12
Gotowy
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:26
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-1
Gotowy
Jehad Hammid
Judoklubben källan
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:53
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-1
Gotowy
Isak Carlberg
Oxelösunds Judoklubb
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:07
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-4
Gotowy
Ludwig Skarin
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:32
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-2
Gotowy
Paul Weichselgartner
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:06
Theodor Jonasson Rehnholm Norrköpings Judoklubb