Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-7
(Dag 1)
3-19
Acabado
Oskar Lubas
Tyresö Judoklubb
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 00:38
PU13-1
(Dag 1)
1-19
Acabado
Henry Edvinsson Mickols
Uppsala judoklubb
Egon Hägg Saltsjö JK Won by Ippon - 00:31
PU13-6
(Dag 1)
2-24
Acabado
Filip Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 01:11
Simon Novakovic IK Södra
PU13-5
(Dag 1)
1-24
Acabado
Amias Hjälle
IK Södra
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 01:56
PU13-4
(Dag 1)
3-24
Acabado
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Won by Wazari - 03:00
Milo Forssell IK Södra
FU13-6
(Dag 1)
2-9
Acabado
Emma Ilyushyna
IK Södra
Isabelle Voigt Frövi Judo Won by Ippon - 00:26
PU13-1
(Dag 1)
1-20
Acabado
Danilo Danielsson
IK Södra
Won by Ippon - 00:35
Buster Bergqvist Täby Judo
PU13-9
(Dag 1)
5-15
Acabado
Petter Rydberg
Tyresö Judoklubb
Won by Wazari - 01:04
Alexander Österberg Judo Arvika
FU13-6
(Dag 1)
2-10
Acabado
Lia Hansson
Stockholmspolisens IF Judo
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 00:25
PU13-4
(Dag 1)
3-25
Acabado
Benjamin Lodhi
Frövi Judo
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 01:04
PU13-3
(Dag 1)
2-19
Acabado
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Isak Widing IK Södra
PU13-5
(Dag 1)
1-25
Acabado
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:48
Henning Nord IK Södra
PU13-3
(Dag 1)
2-20
Acabado
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb
PU13-5
(Dag 1)
1-26
Acabado
Amias Hjälle
IK Södra
Elton Lundh Saltsjö JK Won by Ippon - 00:52
PU13-6
(Dag 1)
2-25
Acabado
Nikola Laban
Södertälje Judoklubb
Simon Novakovic IK Södra Won by Ippon - 01:37
PU13-6
(Dag 1)
2-26
Acabado
Filip Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 00:09
Jakob Svensson Norrköpings Judoklubb
PU13-9
(Dag 1)
5-16
Acabado
Aleksandr Kalinovskiy
Täby Judo
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 02:18
U11-2
(Dag 1)
2-27
Acabado
Samir Usmonov
Täby Judo
Won by Ippon - 00:24
Nathan Li Tabor Åkersberga Judoklubb
PU13-9
(Dag 1)
5-10
Acabado
Petter Rydberg
Tyresö Judoklubb
Aleksandr Kalinovskiy Täby Judo Won by Ippon - 00:08
U11-1
(Dag 1)
1-27
Acabado
Sara Österberg
Judo Arvika
Won by Ippon
Frida Orrbo Frövi Judo
U11-2
(Dag 1)
2-28
Acabado
Alexander Bouiche
IK Södra
Won by Ippon - 00:47
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U11-3
(Dag 1)
3-26
Acabado
Lea Guven
Södertälje Judoklubb
Dmitry Fomin Täby Judo Won by Ippon - 01:18
PU13-10
(Dag 1)
5-22
Acabado
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 01:17
U11-4
(Dag 1)
4-20
Acabado
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Edith Skarander Tyresö Judoklubb
U11-3
(Dag 1)
3-27
Acabado
Saga Ek
Åkersberga Judoklubb
Eric Öberg Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:37
PU13-9
(Dag 1)
5-17
Acabado
Alexander Österberg
Judo Arvika
Nils Pedersen Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:10
U11-8
(Dag 1)
2-33
Acabado
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 02:00
U11-4
(Dag 1)
4-21
Acabado
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Sonja Olsson IK Södra
PU13-9
(Dag 1)
5-18
Acabado
Petter Rydberg
Tyresö Judoklubb
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:58
U11-1
(Dag 1)
1-28
Acabado
Teodor Melbinger
Stockholm Judo Dojo
Felix Inholm Nacka Judoklubb Won by Decision - 01:00
U11-9
(Dag 1)
3-32
Acabado
Adrian Livari
IK Södra
Won by Wazari - 02:00
Siri Godén Uppsala judoklubb
U11-10
(Dag 1)
4-26
Acabado
Zoe Aunola
IK Södra
Paul Weichselgartner Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 01:30