Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-1
Acabado
Axel Krantz
Gävle Judo Club
Axel Göthner Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-16
((Byt till tävlingsnamn))
T1-1
Acabado
William Bergdahl Klerfalk
Uppsala judoklubb
William Gustafsson Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 02:25
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-2
Acabado
Bernard Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Mateo Rajfelt Stockholms Judoklubb
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-4
Acabado
Dahlia Poo Caja
Uppsala judoklubb
Cyrene Enweji Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:48
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-7
Acabado
Axel Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:03
Adrian Singh Uppsala judoklubb
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
Acabado
Daniela Nehme
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Walkover - 00:17
Aura Haile Knivsta Judoklubb
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-8
Acabado
Jacob Watfa
Uppsala judoklubb
Dominiq Brantnell Donner Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:12
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-3
Acabado
Axel Göthner
Uppsala judoklubb
Bernard Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:30
U9-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-1
Acabado
Knut Petersson
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 02:11
Ludwig Andersson Knivsta Judoklubb
U9-16
((Byt till tävlingsnamn))
T1-2
Acabado
William Bergdahl Klerfalk
Uppsala judoklubb
Auguste Lerou Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:04
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-4
Acabado
Axel Krantz
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 01:54
Mateo Rajfelt Stockholms Judoklubb
U9-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-2
Acabado
Ahmad Kojil
Uppsala judoklubb
Liam Delshad Upplands Väsby Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-12
((Byt till tävlingsnamn))
T1-8
Acabado
Albin Andersson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:49
Oskar Folkesson Knivsta Judoklubb
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-5
Acabado
Cyrene Enweji
Uppsala judoklubb
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:53
U9-16
((Byt till tävlingsnamn))
T1-3
Acabado
Auguste Lerou
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:01
William Gustafsson Knivsta Judoklubb
U9-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-7
Acabado
Joel Sahlin
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:41
Hjalmar Nyström Uppsala judoklubb
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-9
Acabado
Dominiq Brantnell Donner
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:25
Axel Lundqvist Gävle Judo Club
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-5
Acabado
Axel Krantz
Gävle Judo Club
Bernard Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:44
U9-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-3
Acabado
Knut Petersson
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:33
Liam Delshad Upplands Väsby Judoklubb
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-6
Acabado
Dahlia Poo Caja
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Aura Haile Knivsta Judoklubb
U9-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-6
Acabado
Mateo Rajfelt
Stockholms Judoklubb
Axel Göthner Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:32
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-10
Acabado
Jacob Watfa
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Adrian Singh Uppsala judoklubb
U9-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-4
Acabado
Ludwig Andersson
Knivsta Judoklubb
Ahmad Kojil Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-13
Acabado
Alvin Åsberg
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:33
Kirill Boriskin Uppsala judoklubb
U9-12
((Byt till tävlingsnamn))
T1-9
Acabado
Astor Lönngren
Uppsala judoklubb
Ian Bärlin Uppsala judoklubb Won by Decision - 03:00
U9-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-8
Acabado
Joel Sahlin
Uppsala judoklubb
Matías Banda Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:40
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-11
Acabado
Jacob Watfa
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Axel Lundqvist Gävle Judo Club
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-7
Acabado
Dahlia Poo Caja
Uppsala judoklubb
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:40
U9-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-12
Acabado
Adrian Singh
Uppsala judoklubb
Dominiq Brantnell Donner Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:06
U9-01
((Byt till tävlingsnamn))
T3-10
Acabado
Iris Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 03:00
Tyra Johansson Gävle Judo Club
U9-02
((Byt till tävlingsnamn))
Acabado
Aura Haile
Knivsta Judoklubb
Cyrene Enweji Uppsala judoklubb Won by Walkover
U9-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-5
Acabado
Knut Petersson
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:20
Ahmad Kojil Uppsala judoklubb