Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
34
Окончено
Hailey Comstedt
Landvetter Judoklubb
Maja Rhöös Trollhättans JK Won by Ippon - 00:07
U9 GRP5
(Lilla Trollträffen 1 2024)
35
Окончено
Walter Blom
Trollhättans JK
Eliaz Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 01:54
U9 GRP5
(Lilla Trollträffen 1 2024)
36
Окончено
Jamie Zubier
Trollhättans JK
Clara Lindström Vara Judoklubb Won by Ippon - 00:42
U9 GRP5
(Lilla Trollträffen 1 2024)
37
Окончено
Eliaz Cornelius
Skövde JK
Won by Ippon - 01:42
Lilly Albo Landvetter Judoklubb
U9 GRP5
(Lilla Trollträffen 1 2024)
38
Окончено
Clara Lindström
Vara Judoklubb
Lilly Albo Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:17
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
15
Окончено
Love Aliosman
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:04
Ruweyda Jama Färgelanda Judoklubb
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
39
Окончено
Harald Johansson
Kroppefjälls IF
Sixten Sundström Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:06
PU11 GRP4
(Lilla Trollträffen 1 2024)
40
Окончено
Rasmus Johansson
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Karl Wårlén Kroppefjälls IF
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
41
Окончено
Amadeus Åkervall
Trollhättans JK
Alicia Olsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:35
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
42
Окончено
Felicia Sundqvist Thelin
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:16
Alice Lindström Vara Judoklubb
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
43
Окончено
David Opatrny
Trollhättans JK
Anna-Pascalle Darrieutort Aktiv Judo Won by Ippon - 02:36
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
44
Окончено
Ruweyda Jama
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Harald Johansson Kroppefjälls IF
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
45
Окончено
Love Aliosman
Trollhättans JK
Sixten Sundström Göteborgs Judoklubb Won by Wazari - 02:00
PU11 GRP4
(Lilla Trollträffen 1 2024)
46
Окончено
Rasmus Johansson
Färgelanda Judoklubb
Theodore Åkervall Trollhättans JK Won by Ippon - 01:40
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
47
Окончено
Alice Lindström
Vara Judoklubb
Won by Ippon - 01:45
Amadeus Åkervall Trollhättans JK
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
48
Окончено
Felicia Sundqvist Thelin
Aktiv Judo
Alicia Olsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:05
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
49
Окончено
Elvis Haglund
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:27
Novalie Karppinen Färgelanda Judoklubb
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
50
Окончено
Love Aliosman
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:18
Harald Johansson Kroppefjälls IF
U11 GRP1
(Lilla Trollträffen 1 2024)
51
Окончено
Sixten Sundström
Göteborgs Judoklubb
Won by Decision - 03:00
Ruweyda Jama Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP4
(Lilla Trollträffen 1 2024)
52
Окончено
Theodore Åkervall
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:59
Karl Wårlén Kroppefjälls IF
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
53
Окончено
Alicia Olsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:05
Alice Lindström Vara Judoklubb
U11 GRP2
(Lilla Trollträffen 1 2024)
54
Окончено
Felicia Sundqvist Thelin
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:59
Amadeus Åkervall Trollhättans JK
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
55
Окончено
Anna-Pascalle Darrieutort
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:40
August Andersson Trollhättans JK
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
56
Окончено
Novalie Karppinen
Färgelanda Judoklubb
David Opatrny Trollhättans JK Won by Wazari - 02:18
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
57
Окончено
Anna-Pascalle Darrieutort
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:26
Elvis Haglund Trollhättans JK
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
58
Окончено
August Andersson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:00
David Opatrny Trollhättans JK
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
59
Окончено
David Opatrny
Trollhättans JK
Won by Decision - 03:00
Elvis Haglund Trollhättans JK
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
60
Окончено
Novalie Karppinen
Färgelanda Judoklubb
August Andersson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:07
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
61
Окончено
Anna-Pascalle Darrieutort
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:27
Novalie Karppinen Färgelanda Judoklubb
U11 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
62
Окончено
Elvis Haglund
Trollhättans JK
August Andersson Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
U13 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
63
Окончено
Alva Rhöös
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:23
Ludvig Larsson Trollhättans JK
U13 GRP3
(Lilla Trollträffen 1 2024)
64
Окончено
Liam Poulino
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:13
Mika Everhag Vara Judoklubb