Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:1
Окончено
Niklas Taus
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Carl Svanbom Västerås judo skola
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:2
Окончено
Hugo Ivarsson
Linus Norlin Saltsjö JK Won by Ippon - 01:04
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:2
Окончено
Filip Dahlqvist
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:50
Leo Svanbom Västerås judo skola
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:3
Окончено
Sofia Cordova
Won by Ippon - 00:50
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:3
Окончено
Jaana Martikainen
Bålsta Judoklubb
Masha Bereza Frövi Judo Won by Ippon - 00:08
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:4
Окончено
Ester Pagstedt
Frövi Judo
Ebba Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:08
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:5
Окончено
Vidar Lovang
Linköping Judo
Won by Ippon - 00:12
Alibek Aliyev IK Södra
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:2
Окончено
Vidar Selin
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:50
Ivar Rundqvist Troeng Frövi Judo
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:6
Окончено
Ricky Steen
Västerås judo skola
Won by Ippon - 00:10
Ocean Johansson Alingsås Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:4
Окончено
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Wazari - 03:00
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:3
Окончено
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:23
Yazan AlBared Söderhamns Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:7
Окончено
Linus Norlin
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:18
Leo Pehrson
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:5
Окончено
ELmedin Ukaabdulhak
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:18
Robin Sellstone IK Södra
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:4
Окончено
Leo Cohen
Knivsta Judoklubb
Ali Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:22
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:5
Окончено
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:48
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:6
Окончено
Niklas Taus
Alingsås Judoklubb
Yousef Abdelrahman Frövi Judo Won by Ippon - 01:26
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:8
Окончено
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Ippon - 02:52
Flickor / Högstadiet / -48 kg
(Högstadiet)
T1:6
Окончено
Klara Bekjiri Högback
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:9
Окончено
Ebba Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:26
Sofia Cordova
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:7
Окончено
Felicia Ernbro Rundström
Korpehôla Judoklubb
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:19
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:7
Окончено
Filip Dahlqvist
IK Västra Mölndal
Oliver Gustafsson Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 01:12
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:10
Окончено
Adam Belkhir
Borås JK
Won by Ippon - 00:11
Noa Laudams Trollhättans JK
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:8
Окончено
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:06
Ivar Rundqvist Troeng Frövi Judo
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:11
Окончено
Ricky Steen
Västerås judo skola
Hugo Ivarsson Won by Ippon - 01:21
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:8
Окончено
Mira Kördel
Won by Wazari - 03:11
Alva Larsson Trollhättans JK
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:12
Окончено
Ocean Johansson
Alingsås Judoklubb
Leo Pehrson Won by Ippon - 00:40
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:9
Окончено
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Vidar Selin Knivsta Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:9
Окончено
Masha Bereza
Frövi Judo
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:09
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:10
Окончено
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Ali Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:28
Flickor / Högstadiet / +63 kg
(Högstadiet)
T3:10
Окончено
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
Beatrice Ritter Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:22
Flickor / Högstadiet / -48 kg
(Högstadiet)
T1:11
Окончено
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:17
Alva Pagstedt Frövi Judo
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:13
Окончено
Alva Larsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:24
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb