участники

See brackets and schedule

PU15 / PU15 / -60 kg

Sten Nurmi SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU15
  • Viktklass -55 kg
  • Born 2008

Olle Vildstrand SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU15
  • Viktklass -60 kg
  • Born 2007

PU15/sjuk

Oliwer Wijk SE

Academy not confirmed
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU15
  • Viktklass -50 kg
  • Born 2007

FU13/G01

Tuva Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

Havanna Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Tilde Cedervall SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

FU13/G02

Eira J Harbers SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2010

Irma Arvidsson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 47 kg
  • Born 2010

Anna Vilhelmsson Vikeberg SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2009

Wilma Fredén SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2010

FU11 Sjuk

Jolin Berggren SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

FU11/G01

Lova Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 22 kg
  • Born 2013

Elvina Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2013

FU11/G02

Alice Johansson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

Lykke Petren Allier SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2013

Lena Izdebska SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

FU11/G03

Stella Olsson SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2011

Junie Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

PU13/G01

Kevin Skantz SE

Academy not confirmed
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Farouk Jahm SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

PU13/G02

Cevin Halvarsson SE

Academy not confirmed
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2010

Anton Maksinen SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2009

Tage Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 36 kg
  • Born 2010

PU13/G03

Wilmer Darholm SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2009

Oscar Svensson SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2009

Malte Nurmi

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2009

Hugo Sundgren Nordén SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2010

PU13/G04

Casper Wennergren SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2010

Alfred Jorpes SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2009

Elias Kupiainen SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 44 kg
  • Born 2009

Theo Fröjdlund SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 41 kg
  • Born 2009

PU13/G05

Arnas Pranckunas LT

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 55 kg
  • Born 2009

Pelle Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 56 kg
  • Born 2010

Frank Harritz SE

Korpehôla Judoklubb
Korpehôla Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 52 kg
  • Born 2010

PU13/G06

Unknown User SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60+

Vilgot Norberg SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60+
  • Born 2009

PU11/G01

Malte Carsman SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2011

Gustav Andersson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2013

PU11/G02

Emrik Olsson SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Melvin Camara SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 32 kg
  • Born 2011

Noel Moslavac SE

Borås JK
Borås JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 28 kg
  • Born 2011

Douglas Blennerstedt SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Ivar Kuirinlahti SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2012

PU11/G03

Douglas Östlind SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Valter Rikemanson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Love Westerlund SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 34 kg
  • Born 2011

Sigge Svensson

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2012

PU11/G04

Sixten Siösteen SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2012

Elliot Larsson SE

Kroppefjälls IF
Kroppefjälls IF

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 42 kg
  • Born 2011

Elias Steffensen SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2011

Alexander Andermo SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2011