Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-1
Окончено
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Vegas Svanberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:10
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-2
Окончено
Melwin Lundquist
Staffanstorps JK
Krystian Radon Trelleborg Judo Won by Ippon - 00:06
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-7
Окончено
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:33
Ida Jakobsen Trelleborg Judo
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-1
Окончено
Adrian Orellana Swietlikowski
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:41
Victor Åkesson Höganäs Judoklubb
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-1
Окончено
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Emil Thodenius Staffanstorps JK Won by Wazari - 02:00
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-2
Окончено
Finley Novak Gillbanks
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:18
Love Stenholm Höganäs Judoklubb
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-8
Окончено
Freja Persson
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 01:34
Nellie Knutsson Kristianstad Judoklubb
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-2
Окончено
Pelle Sandell
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 00:14
Benjamin Cesar Höganäs Judoklubb
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-7
Окончено
Maya Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
Won by Wazari - 02:00
Alice Rosensvärd Staffanstorps JK
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-17
Окончено
Tiffany Wang
Staffanstorps JK
Elisa Isaksson Lugi Judo Won by Ippon - 01:51
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-8
Окончено
Alva Månsson
Lugi Judo
Diana Xu Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-18
Окончено
Alma Clarén
Staffanstorps JK
Iona Collins Lugi Judo Won by Ippon - 00:56
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-3
Окончено
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:10
Melwin Lundquist Staffanstorps JK
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-13
Окончено
Vilma Lööw
Höganäs Judoklubb
Won by Wazari - 00:32
Ellen Simonsson Trelleborg Judo
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-4
Окончено
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Krystian Radon Trelleborg Judo Won by Ippon - 00:08
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-9
Окончено
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:10
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-7
Окончено
Freja Ziesemer Wester
Helsingborgs Judoklubb
Adele Clarensius Staffanstorps JK Won by Wazari - 01:03
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-14
Окончено
Lea Blad
Judoklubben National
Ellinor Wendt Österlen Budo klubb Won by Wazari - 02:00
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-10
Окончено
Ida Jakobsen
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 01:18
Freja Persson Kristianstad Judoklubb
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-19
Окончено
Tiffany Wang
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:56
Alma Clarén Staffanstorps JK
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-8
Окончено
Filippa Borglin
Staffanstorps JK
Alma Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:47
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-3
Окончено
Adrian Orellana Swietlikowski
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 01:02
Pelle Sandell Staffanstorps JK
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-20
Окончено
Elisa Isaksson
Lugi Judo
Iona Collins Lugi Judo Won by Wazari - 01:01
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-3
Окончено
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Finley Novak Gillbanks Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:25
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-5
Окончено
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Krystian Radon Trelleborg Judo Won by Ippon - 00:08
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-4
Окончено
Victor Åkesson
Höganäs Judoklubb
Benjamin Cesar Höganäs Judoklubb Won by Ippon - 00:07
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-4
Окончено
Emil Thodenius
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:42
Love Stenholm Höganäs Judoklubb
PU10-3
(Skåneserien 4)
3-6
Окончено
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:14
Melwin Lundquist Staffanstorps JK
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-9
Окончено
Maya Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
Won by Wazari - 02:00
Alva Månsson Lugi Judo
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-10
Окончено
Alice Rosensvärd
Staffanstorps JK
Diana Xu Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:23
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-11
Окончено
Nellie Knutsson
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 01:51
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-12
Окончено
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:19
Freja Persson Kristianstad Judoklubb