Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-1
Окончено
Thilde Holmberg
Västbo Judoklubb
Jolin Berggren Trollhättans JK Won by Decision - 03:00
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-2
Окончено
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:21
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-7
Окончено
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Walter Brandstedt Mariestads JK Won by Decision - 03:00
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-8
Окончено
Theo Holmberg
Västbo Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:36
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-13
Окончено
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:06
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-14
Окончено
Essa Zahir
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:42
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-3
Окончено
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Jolin Berggren Trollhättans JK Won by Ippon - 00:41
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-4
Окончено
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Decision - 03:00
Thilde Holmberg Västbo Judoklubb
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-9
Окончено
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Decision - 03:00
Bertil Rikemanson Trollhättans JK
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-10
Окончено
Theo Holmberg
Västbo Judoklubb
Walter Brandstedt Mariestads JK Won by Ippon - 00:29
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-15
Окончено
Essa Zahir
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:52
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-16
Окончено
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Rasmus Bengtsson Mariestads JK Won by Ippon - 02:13
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-5
Окончено
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Thilde Holmberg Västbo Judoklubb Won by Wazari - 02:00
FU11 grp 1
(Matta-1)
1-6
Окончено
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:00
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-11
Окончено
Theo Holmberg
Västbo Judoklubb
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:19
PU11 grp 1
(Matta-1)
1-12
Окончено
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:07
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-17
Окончено
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:07
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
PU11 grp 2
(Matta-1)
1-18
Окончено
Essa Zahir
Trollhättans JK
Rasmus Bengtsson Mariestads JK Won by Decision - 03:00
FU13 grp 1
(Matta-1)
1-19
Окончено
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 03:00
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-22
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:24
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-23
Окончено
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:49
PU13 grp 2
(Matta-1)
1-28
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:37
PU13 grp 2
(Matta-1)
1-29
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Wazari - 05:08
FU13 grp 1
(Matta-1)
1-20
Окончено
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:19
FU13 grp 1
(Matta-1)
1-21
Окончено
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:19
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-24
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 05:15
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-25
Окончено
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:01
PU13 grp 2
(Matta-1)
1-30
Окончено
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 02:20
PU13 grp 2
(Matta-1)
1-31
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Wazari - 03:00
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-26
Окончено
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:22
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 grp 1
(Matta-1)
1-27
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:59
PU13 grp 2
(Matta-1)
1-32
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 01:36