Мы обнаружили, что вы можете использовать устаревший браузер, несовместимый с нашим сайтом.
Toggle navigation
Сообщество
Академии
Аффилиации
Атлеты
Вход
Создать аккаунт
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
Аккаунт
Вход
Создать аккаунт
Сообщество
Академии
Аффилиации
Атлеты
Knivsta Judo Cup 1 2023
12 Feb
Зарегистрироваться
Инфо
рмация
Участники
194
Схватки
Сетки
и расписание
Результаты
Зарегистрироваться
Результаты
Топ-списки
Результаты
Печать
Все национальности
Aboriginal Australian
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Aramean
Argentina
Armenia
Aruba
Assyria
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Caribbean Netherlands
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chechen Republic of Ichkeria
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
DR Congo
Dagestan
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
Free Belarus
French Guiana
French Polynesia
French Southern and Antarctic Lands
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Honduras
Hong Kong
Hungary
IOC Team
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Iroquois
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kosovo
Kurdistan
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
North Macedonia
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn Islands
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Adygea
Republic of the Congo
Rodrigues
Romania
Russia
Rwanda
Réunion
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sardinia
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia
South Korea
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syria
São Tomé and Príncipe
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
The United Tribes of New Zealand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Torres Strait Islander
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
UWW Team
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Vatican City
Venezuela
Vietnam
Wales
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Åland Islands
Все категории
Block 1 U9
Block 2 U11
Block 3 U13
Поиск
Всего медалей
48 Золото
48 Серебро
84 Бронза
FU9-01
Сетка
Сетка
1
Isabella Svensson
Thailand
Stockholmspolisens IF Judo
2
Cornelia Holmstedt
Sweden
Stockholms Judoklubb
3
Nellie Bauer
Sweden
Vallentuna Judo
Mix9-01
Сетка
Сетка
1
Gabriel Orto
Sweden
Ekerö Judoklubb
2
Antonia Lindblom
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
3
Joris Jermolovs
Lithuania
Knivsta Judoklubb
PU9-01
Сетка
Сетка
1
Oscar Iziumtsev
Ukraine
Stockholmspolisens IF Judo
2
Natna Haile
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Alvin Åsberg
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Ashar Kamran
Sweden
Vallentuna Judo
PU9-03
Сетка
Сетка
1
Simon Laville
Canada
Stockholms Judoklubb
2
Maxim Filipovic
Serbia
Stockholmspolisens IF Judo
3
Frank Engmark
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Oscar Granholm
Sweden
Saltsjö JK
3
Theodor Ewaldsson
Sweden
Sigtuna Budoklubb
PU9-04
Сетка
Сетка
1
Bernard Isberg
Sweden
Stockholms Judoklubb
2
Dusan Aksentijevic
Sweden
IK Södra
3
Adam Watfa
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Julius Söderström
Sweden
IK Södra
PU9-06
Сетка
Сетка
1
Gabriel Lopez
Chile
Solna Judoklubb
2
Mateo Rajfelt
Sweden
Stockholms Judoklubb
3
Noel Sirbic
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Tristan Thunberg
Sweden
Arboga JK
PU9-07
Сетка
Сетка
1
Matheus Anagrius Durnell
Sweden
Frövi Judo
2
Theodor Lindgren
Knivsta Judoklubb
3
Ivan Tunberg
Sweden
Sigtuna Budoklubb
PU9-08
Сетка
Сетка
1
Hubertas Kristopaitis
Lithuania
Knivsta Judoklubb
2
Ivan Heikkinen
Sweden
Solna Judoklubb
3
Knut Petersson
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Hampus Andersson
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU9-09
Сетка
Сетка
1
Adam Guenneugues
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Oscar Hermansson Roosdorp
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Liam Sörén
Sweden
Arboga JK
3
Aron Lagerlöf
Sweden
Tyresö Judoklubb
FU11-01
Сетка
Сетка
1
Izabella Ljungqvist Persson
Sweden
Tierps Judoklubb
2
Norah Hermansson Roosdorp
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Rebecca Norell
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Emma Svensson
Sweden
Solna Judoklubb
3
Julia Di Caro
France
Solna Judoklubb
FU11-02
Сетка
Сетка
1
Johanna Gevryie
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Doris Rimsten
Sweden
Frövi Judo
3
Agnes Nordfors
Sweden
Knivsta Judoklubb
FU11-03
Сетка
Сетка
1
Alice Drottgren
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Elvira Hellgren
Sweden
Frövi Judo
3
Linnea Johansson
Sweden
Vallentuna Judo
FU11-04
Сетка
Сетка
1
Sally Ohlsson
Sweden
Arboga JK
2
Nowelia Holmberg
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Elvira Längerberg
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Alva Hasselström
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
FU11-05
Сетка
Сетка
1
Saga Keskitalo
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
2
Melina Dimocas Wallencreuz
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Yrsa Stiller
Sweden
Solna Judoklubb
FU11-06
Сетка
Сетка
1
Emilia Heyder
Sweden
Ekerö Judoklubb
2
Alba Sannerholm Zajac
Stockholmspolisens IF Judo
3
Ajla Halilovic
Sweden
Frövi Judo
3
Linn Tegelberg
Sweden
Tierps Judoklubb
FU11-07
Сетка
Сетка
1
Daniela Nehme
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
2
Elin Tempelmann
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Emilia Nordling
Sweden
Norrtälje Judoklubb
FU11-08
Сетка
Сетка
1
Lilja Ejestrand
Sweden
Sigtuna Budoklubb
2
Ida Bauer
Sweden
Vallentuna Judo
3
Elin Smith
Sweden
Knivsta Judoklubb
PU11-01
Сетка
Сетка
1
Alfred Stenskog
Sweden
Judo Club Sundsvall
2
Eddie Holmstedt
Sweden
Stockholms Judoklubb
3
Charlie Warebring
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Valter Göthfeldt
Sweden
Solna Judoklubb
3
David Kotenev
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
PU11-02
Сетка
Сетка
1
Douglas Klint
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
2
Lukas Stenskog
Sweden
Judo Club Sundsvall
3
Julian Ziga
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Udo Bäckelin Åhlund
Sweden
IK Södra
3
Francesco Colussi
Knivsta Judoklubb
PU11-03
Сетка
Сетка
1
Darian Shakrah
Sweden
Solna Judoklubb
2
Theodore Rebane
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Sixten Strid
Knivsta Judoklubb
3
Florian Forshed
Sweden
Norrtälje Judoklubb
PU11-04
Сетка
Сетка
1
Karl Tengvar
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
2
Nicolas Clarke
Sweden
Frövi Judo
3
Oskar Folkesson
Knivsta Judoklubb
3
Knut Sylven
Sweden
Uppsala judoklubb
PU11-05
Сетка
Сетка
1
Mio Rosén
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
2
Mateo Lopez
Peru
Solna Judoklubb
3
Kigo Yamano-Andersson
IK Södra
3
Charlie Persson-Arnberg
Knivsta Judoklubb
PU11-06
Сетка
Сетка
1
Karim Åberg
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
2
Charlie Parchami
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Alexander Nurmi
Sweden
IK Södra
PU11-07
Сетка
Сетка
1
Samuel Orto
Sweden
Ekerö Judoklubb
2
Hugo Calles
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
3
Osman Pashayev
Sweden
Stockholms Judoklubb
PU11-08
Сетка
Сетка
1
Sergio Gallo
Spain
Uppsala judoklubb
2
Ben Samuelsson
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Eirik Petterson
United Kingdom
Ekerö Judoklubb
PU11-09
Сетка
Сетка
1
Ilya Karol
Belarus
Stockholmspolisens IF Judo
2
Nurislam Israilov
Sweden
Märsta Judoklubb
3
Vide Rentzhog
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU11-10
Сетка
Сетка
1
William Svensson
Thailand
Stockholmspolisens IF Judo
2
Albert Linares Egnell
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Eddie Strid
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Alexander Baik
Sweden
Vallentuna Judo
PU11-11
Сетка
Сетка
1
Felix Jörgensen
Uppsala Norra Judoklubb
2
William Engström
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Herman Benckert
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Benjamin Waicy
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU11-12
Сетка
Сетка
1
Lennon Darbring
Sweden
Vallentuna Judo
2
Benjamin Sjökvist
Knivsta Judoklubb
3
Daniel Earon
Sweden
Solna Judoklubb
3
Frans Gutentoft
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU11-13
Сетка
Сетка
1
Melvin Ählström
Sweden
Ekerö Judoklubb
2
Sixten Neyland
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Albin Elfström
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Isac Holm
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU11-14
Сетка
Сетка
1
Isak Grehn
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
2
Auguste Lerou
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Darvin Atroshi
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
3
benjamin Sandström
Sweden
Uppsala judoklubb
PU11-15
Сетка
Сетка
1
Anton Lindblom
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
2
Vilgot Strömberg
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Alex Ghazaryan
Knivsta Judoklubb
3
Odd Jonsson Jirhede
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU11-16
Сетка
Сетка
1
Erik Guenneugues
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Alper Demirtas
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Unknown user
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Martin Caisin
Sweden
Märsta Judoklubb
FU13-01
Сетка
Сетка
1
Elsy Wester
Sweden
Vallentuna Judo
2
Frida Orrbo
Sweden
Frövi Judo
FU13-02
Сетка
Сетка
1
Elvira Nordfors
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Tyra Norberg
Sweden
Ekerö Judoklubb
3
Ariel Drottgren
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Stella Darbring
Sweden
Vallentuna Judo
FU13-04
Сетка
Сетка
1
Meja Tempelmann
Germany
Stockholmspolisens IF Judo
2
Siri Godén
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Elvira Gäfvert
Sweden
Knivsta Judoklubb
FU13-05
Сетка
Сетка
1
Johanna Gevryie
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Edith Skarander
Sweden
Tyresö Judoklubb
3
Meja Peterson
Sweden
Frövi Judo
3
Agnes Granholm
Saltsjö JK
MixU13-02
Сетка
Сетка
1
Kai-Li Högback
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Leonor Farhand
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Zoey Åström
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Jelizar Velma-Theorin
Sweden
Sigtuna Budoklubb
PU13-01
Сетка
Сетка
1
Maxim Bezobrazov
Sweden
Söderhamns Judoklubb
2
Philip Lamoureux
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
EFEHAN DEMIRTAS,
Sweden
Stockholmspolisens IF Judo
3
Loke Lagerlöf
Sweden
Tyresö Judoklubb
PU13-02
Сетка
Сетка
1
Milo Clarke
Sweden
Frövi Judo
2
Lucas McNeill
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Olle Schjölin
Knivsta Judoklubb
3
Seth Zvickell
Knivsta Judoklubb
PU13-03
Сетка
Сетка
1
Vilhelm Svensson
Sweden
Solna Judoklubb
2
Milian Stenskog
Sweden
Judo Club Sundsvall
3
Isak Abdulkadir
Sweden
Solna Judoklubb
3
Vigor Odenbrandt
Sweden
Tyresö Judoklubb
PU13-04
Сетка
Сетка
1
Herman Liljenroth
Sweden
Frövi Judo
2
Vidar Alm
Sweden
Solna Judoklubb
3
Wilmer Augustsson
Sweden
IK Södra
3
Louie Persson-Arnberg
Knivsta Judoklubb
PU13-06
Сетка
Сетка
1
Nils Andersson
Sweden
Söderhamns Judoklubb
2
Noah Wehlin
Sweden
Tyresö Judoklubb
3
Jonathan Hellsing
Uppsala Norra Judoklubb
3
Ture Bonnevie
Sweden
Uppsala judoklubb
PU13-07
Сетка
Сетка
1
Emir Gashi
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Max Calles
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
3
Emil Mazzalitis
Knivsta Judoklubb
3
Tino Smith Reeves
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
PU13-08
Сетка
Сетка
1
Wille Riml
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
2
Einar Bellec
Sweden
Knivsta Judoklubb
3
Melker Forssell
Sweden
Uppsala judoklubb
3
Charlie Grönberg Wauge
Sweden
Arboga JK
PU13-09
Сетка
Сетка
1
Henrik Glas
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
2
Emil Isgren
Sweden
Uppsala Norra Judoklubb
3
Theodor Falkelius
Sweden
Uppsala judoklubb
PU13-10
Сетка
Сетка
1
Einar Törn
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Alexander Svensson
Thailand
Stockholmspolisens IF Judo
3
Noel Wester
Sweden
Vallentuna Judo
3
Kristofer Budavari
Sweden
Upplands Väsby Judoklubb
PU13-11
Сетка
Сетка
1
Marcus Vlad
Sweden
Knivsta Judoklubb
2
Pavle Aksentijevic
Sweden
IK Södra
3
Erik Axlund
Sweden
Tierps Judoklubb
3
Hannes Bang
Sweden
Solna Judoklubb