Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-10
Окончено
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 00:24
Flynn Henley Hellström Alingsås Judoklubb
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-9
Окончено
Simon Sjöström
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:51
Pelle Jarlmo Varbergs JK
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-15
Окончено
Liam Pettersson
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 01:27
Anton Grynert Mariestads JK
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-3
Окончено
Olympia Kolovou
Borås JK
Won by Ippon - 01:42
Jonna Zhou Judoklubben Budo
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-10
Окончено
Herman Helgeson
Skövde JK
Frank Kleberg Frölunda Judo Won by Wazari - 02:00
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-4
Окончено
Ella Amiri
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:21
Amelie Pålsson Frölunda Judo
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-16
Окончено
Noah Carlsén/Demirkol
Kungsbacka Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Oliver Vicei Borås JK
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-9
Окончено
Agnes Nordin
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Elina Samadova Frölunda Judo
PU11 Grupp 8
(U11)
T3-15
Окончено
Philip Ast
Färgelanda Judoklubb
Aksel Halldin Stenungsunds JK Won by Ippon - 01:40
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-5
Окончено
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:22
Noel Strandberg Varbergs JK
PU11 Grupp 8
(U11)
T3-16
Окончено
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:08
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-10
Окончено
Lova Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:09
Clara Le Gars Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-6
Окончено
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Anton Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:04
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-5
Окончено
Stellan Bram
Varbergs JK
Filip Olsson Frölunda Judo Won by Ippon - 01:01
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-11
Окончено
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Flynn Henley Hellström Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 01:07
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-6
Окончено
Pedro Ferrari
IK Västra Mölndal
Casper Hillerström Borås JK Won by Ippon - 00:22
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-12
Окончено
Elvis Haglund
Trollhättans JK
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:09
FU11 Grupp 3
(U11)
T2-15
Окончено
Alice Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
My Corneliusson Göteborgs Judoklubb Won by Decision - 03:00
FU11 Grupp 3
(U11)
T2-16
Окончено
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:09
Elevina Pihl Kungshamns if
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-11
Окончено
Herman Helgeson
Skövde JK
Pelle Jarlmo Varbergs JK Won by Wazari - 02:00
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-17
Окончено
Noah Carlsén/Demirkol
Kungsbacka Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Anton Grynert Mariestads JK
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-5
Окончено
Amelie Pålsson
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:30
Olympia Kolovou Borås JK
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-18
Окончено
Oliver Vicei
Borås JK
Won by Ippon - 01:04
Liam Pettersson Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-6
Окончено
Ella Amiri
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:05
Jonna Zhou Judoklubben Budo
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-12
Окончено
Frank Kleberg
Frölunda Judo
Won by Wazari
Simon Sjöström Trollhättans JK
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-11
Окончено
Clara Le Gars
Judoklubben Budo
Agnes Nordin Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:06
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-12
Окончено
Lova Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:17
Elina Samadova Frölunda Judo
PU11 Grupp 11
(U11)
T1-19
Окончено
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Jonathan Klubb Trollhättans JK Won by Ippon - 00:48
PU11 Grupp 11
(U11)
T1-20
Окончено
Ted Brandin
Kroppefjälls IF
Mark Shahwan Frölunda Judo Won by Ippon - 00:37
FU11 Grupp 3
(U11)
T2-17
Окончено
Alice Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Elevina Pihl Kungshamns if Won by Decision - 03:00
PU11 Grupp 8
(U11)
T3-17
Окончено
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 03:00
Aksel Halldin Stenungsunds JK
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-25
Окончено
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Won by Decision - 03:00
Vincent Falk Kroppefjälls IF