Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-1
Färdig
Moltas Nilsson
Judo Club Sundsvall
Vann på domslut - 02:01
Aylin Eriksson Ljusdals judoclub
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-1
Färdig
Emma Bozovic Åberg
Judo Club Sundsvall
Ronja Nilsdotter Judo Club Sundsvall Vann på Wazari - 02:00
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-2
Färdig
Hillevi Buske
Ljusdals judoclub
Vann via Ippon - 01:48
Henny Decker Ånge Judoklubb
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-2
Färdig
Scott Berglind
Östersunds Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Harry Abrahamsson Brännlund Sollefteå Judoklubb
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-3
Färdig
Alfred Lidström
Judo Club Sundsvall
Vann på Wazari - 02:00
Seth Valdemarsson Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-3
Färdig
Nils Willner Röstlund
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:12
Devin Lögdal Östersunds Judoklubb
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-4
Färdig
Wille Birgersson
Bollnäs judoklubb
Vann via Ippon - 00:35
Theodore Ytterström Judo Club Sundsvall
PU9 Grupp D
(Block 1, U9 & U11)
T2-5
Färdig
Harry Lidström
Judo Club Sundsvall
Finn Gudmundson Judo Club Sundsvall Vann via Ippon - 01:44
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-4
Färdig
Victor Bergström
Östersunds Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Eldar Jemtehed Östersunds Judoklubb
PU9 Grupp D
(Block 1, U9 & U11)
T2-6
Färdig
John Claesson
Judo Club Sundsvall
Viktor Bostedt Ånge Judoklubb Vann via Ippon - 00:40
PU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-5
Färdig
Leon Hagner
Judo Club Sundsvall
Liam Nguyen Judo Club Sundsvall Vann via Ippon - 00:29
PU9 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T1-6
Färdig
Ebbot Beijner
Östersunds Judoklubb
Vann via Ippon - 01:09
Arvid Abrahamsson Brännlund Sollefteå Judoklubb
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-7
Färdig
Emma Bozovic Åberg
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:39
Henny Decker Ånge Judoklubb
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-7
Färdig
Aylin Eriksson
Ljusdals judoclub
Vann på domslut - 02:01
Scott Berglind Östersunds Judoklubb
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-8
Färdig
Ronja Nilsdotter
Judo Club Sundsvall
Hillevi Buske Ljusdals judoclub Vann på Wazari - 02:00
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-8
Färdig
Moltas Nilsson
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 01:20
Harry Abrahamsson Brännlund Sollefteå Judoklubb
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-9
Färdig
Nils Willner Röstlund
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:37
Theodore Ytterström Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-10
Färdig
Devin Lögdal
Östersunds Judoklubb
Wille Birgersson Bollnäs judoklubb Vann via Ippon - 00:04
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-9
Färdig
Victor Bergström
Östersunds Judoklubb
Vann via Ippon - 00:39
Seth Valdemarsson Judo Club Sundsvall
PU9 Grupp D
(Block 1, U9 & U11)
T2-11
Färdig
Harry Lidström
Judo Club Sundsvall
Viktor Bostedt Ånge Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-10
Färdig
Eldar Jemtehed
Östersunds Judoklubb
Alfred Lidström Judo Club Sundsvall Vann på Wazari - 02:00
PU9 Grupp D
(Block 1, U9 & U11)
T2-12
Färdig
Finn Gudmundson
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 01:02
John Claesson Judo Club Sundsvall
PU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-11
Färdig
Leon Hagner
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 01:18
Vincent Ek Sollefteå Judoklubb
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-13
Färdig
Emma Bozovic Åberg
Judo Club Sundsvall
Hillevi Buske Ljusdals judoclub Vann på Wazari - 02:00
PU9 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T1-12
Färdig
Elmer Svahn
Judo Club Sundsvall
Emil Hildingsson Judo Club Sundsvall Vann via Ippon - 00:24
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-13
Färdig
Moltas Nilsson
Judo Club Sundsvall
Scott Berglind Östersunds Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
FU9 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T2-14
Färdig
Henny Decker
Ånge Judoklubb
Ronja Nilsdotter Judo Club Sundsvall Vann via Ippon - 01:35
MIX U11 Grupp C
(Block 1, U9 & U11)
T1-14
Färdig
Harry Abrahamsson Brännlund
Sollefteå Judoklubb
Aylin Eriksson Ljusdals judoclub Vann via Ippon - 01:19
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-15
Färdig
Nils Willner Röstlund
Judo Club Sundsvall
Wille Birgersson Bollnäs judoklubb Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-15
Färdig
Seth Valdemarsson
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:25
Eldar Jemtehed Östersunds Judoklubb
PU11 Grupp A
(Block 1, U9 & U11)
T1-16
Färdig
Victor Bergström
Östersunds Judoklubb
Vann via Ippon - 00:31
Alfred Lidström Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp B
(Block 1, U9 & U11)
T2-16
Färdig
Theodore Ytterström
Judo Club Sundsvall
Devin Lögdal Östersunds Judoklubb Vann via Ippon - 01:54