Smoothcomp stands with Ukraine.
Our platform is meant to unite the world in peaceful competitions. Help stop the unprovoked war »
Tidig registrerings period
23 Jun - 07 Jul 23:59
Ordinarie registrering
Deadline 14 Aug 12:00

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -38 kg

Aleksei Morozov SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2007

Adam Kostoev SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

Wilson Terra Froberg SE

Takedown JC
Takedown JC

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -38 kg
  • Born 2009

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg

Samir Poblocki SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2007

Måns Allansson SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2008

Lucas Van Issum NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2009

Jakob Ivarsson SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2008

Albin Wiik SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2008

Oscar Eriksson SE

Borlänge Jodo Club
Borlänge Jodo Club

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -42 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -46 kg

Linus Norlin SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Ian Åkerman SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2009

Leo Pehrson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Leio Schreurs BE

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Måns Olsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Damien Hiltonsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -46 kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg

Sem Verstraeten NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Filip Dahlqvist SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Alexander Mårlöv SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Hugo Ivarsson SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Leo Cohen SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2008

Felix Carlsson SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -50 kg
  • Born 2007

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg

Lili Arató HU

Unknown
Unknown

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -48 kg
  • Born 2007

Vilma Svensson SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2006

Vera Karlsson/Gårlid SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -55 kg

Nilo Eriksson SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Rory Strijbos NL

sportschool van de pol
sportschool van de pol

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Narek Vardanian SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Troy Elgbratt SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Max Glans SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg

Theo Olsson SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2008

Carl Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2007

Olle Wiström SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -55 kg
  • Born 2008

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg

Mira Blomberg SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Hillevi Karlsson SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2004

Felicia Granudd SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2004

Nicola Poblocka SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Alva Larsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Alvina Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2007

Vilma Svensson SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -57 kg
  • Born 2006

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg

Nellie Ernst SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2004

Alma Alenback SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2006

Tindra Frejinger SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Vilda Backlund SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -63kg
  • Born 2005

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg

Eli Fäldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb


  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Axel Eriksson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2008

Noa Laudams SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -66 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg

Zacharias El-Zein SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

Linus Liljequist SE

Oxelösunds Judoklubb
Oxelösunds Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 60+
  • Born 2010

Wilmer Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

William Krus SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Elisey Bumazhkin LV

Jikan
Jikan

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Samuel Bischoff DE

Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -73 kg
  • Born 2008

Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -70 kg

Hedvig Jägervall SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2004

Vilja Kördel SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U18
  • Vikt -70 kg
  • Born 2006

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg

Samir Poblocki SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Sem Verstraeten NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Alexander Mårlöv SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -46 kg
  • Born 2007

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg

Sofia Cordova SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2008

Lili Arató HU

Unknown
Unknown

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2007

Sara Hansson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -48 kg
  • Born 2007

Alva Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Ester Pagstedt SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -44 kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg

Rory Strijbos NL

sportschool van de pol
sportschool van de pol

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2007

Uno Hellman SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2005

Anton Emmerling DE

SV Halle
SV Halle

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -55 kg
  • Born 2004

Albin Forselius SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -50 kg
  • Born 2006

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg

Amanda Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2001

Vera Karlsson/Gårlid SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2008

Ebba Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2007

Izabella Ghayada SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -52 kg
  • Born 2010

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -57 kg

Hanna Babulfath SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2008

Mira Kördel SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2008

Alvina Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2007

Hilda Öjelund SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -57 kg
  • Born 2007

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg

Max Sandberg SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

William Brantebäck SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Sixten Danielson SE

Judo Arvika
Judo Arvika

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Jonatan Gembäck SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Rasmus Löberg SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

Mateo Jönsson Valdes SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2005

Zeb Olsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

Henry Ghisler SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg

Ville Mattsson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Sebastian Gustafsson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Ludvig Sjövall SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Ossian Kullman SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Max Blom SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Vide Salomonson SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Lucas Lundqvist SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Viggo Granberg SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Bence Rusko SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Max Christiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Svart
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -63kg

Hailey Sassen BE

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2007

Elvira Skoglund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Ronja Johansson SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2007

Liwia Wallin SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Flickor U15
  • Vikt -63kg
  • Born 2008

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg

Axel Westberg SE

Saltsjö JK
Saltsjö JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Hannes Hedenblad SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2005

Fabian Koch SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

Alex Bujukliev SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2006

William Sjöblom SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Elisey Bumazhkin LV

Jikan
Jikan

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2007

Liam Allstyle Mäkelä SE

Upplands Väsby Judoklubb
Upplands Väsby Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -81 kg

Jakob Lohikangas SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -81 kg
  • Born 2006

Emil Jabiyev SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -81 kg
  • Born 2007

Tome Bokofo SE

Academy not confirmed
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Pojkar U18
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar U21 / -60 kg

Max Sandberg SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Orange
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

Henry Ghisler SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2006

Anton Emmerling DE

SV Halle
SV Halle

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -55 kg
  • Born 2004

Zeb Olsson SE

Olofströms Judoklubb
Olofströms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -60 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar U21 / -66 kg

Ville Mattsson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2005

Simon Lundkvist SE

Frölunda Judo
Frölunda Judo

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2003

Miljohn Maxlin SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2002

Ludvig Sjövall SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2006

Jonathan Lindblom SE

Täbyjudo
Täbyjudo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2003

Max Christiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2004

Björn Hagland SE

Falu Judoklubb
Falu Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -66 kg
  • Born 2003

Herrar / Herrar U21 / -73 kg

Leon Svalberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2001

Gustav Mansfeldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2001

Erik Wretborn SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2001

Olle Hermodsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2002

Oskar Vinterskog Danielsson SE

GJK
GJK

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2002

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -73 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar U21 / -81 kg

Joel Hedenblad SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2002

Pelle Mattsson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2003

Tor Blomdahl SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2002

Hugo Gustafsson SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2002

Albin Mäntylä SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2003

Tome Bokofo SE

Academy not confirmed
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -81 kg
  • Born 2004

Damer / Damer U21 / -70 kg kolla sammanslagning med -63?

Gretha Östlind SE

Aktiv Judo
Aktiv Judo

  • Bälte Svart
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2003

Melina Aramburo SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Svart
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2001

Nicola Poblocka SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -57 kg
  • Born 2005

Freja Stålberg SE

Nacka Judo
Nacka Judo

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -63 kg
  • Born 2003

Emelie Terao Tedeholm SE

Uppsala judoklubb
Uppsala judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2001

Vilja Kördel SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2006

Hillevi Karlsson SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Damer U21
  • Vikt -70 kg
  • Born 2004

Herrar / Herrar U21 / -90 kg

Hugo Sjöstrand SE

Lindome JK
Lindome JK

  • Bälte Grönt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2002

Lukas Roswall SE

Lidköpings BudoKlubb
Gracie Barra

  • Bälte Svart
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2003

Jonathan Bischoff DE

Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt -90 kg
  • Born 2003

Herrar / Herrar U21 / +100 kg

Erik Wretborn SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Gustav Mansfeldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Leon Svalberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Olle Hermodsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2002

Oskar Vinterskog Danielsson SE

GJK
GJK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2002

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Blått
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2004

Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / +73 kg

Samuel Bischoff DE

Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt +73 kg
  • Born 2008

Elisey Bumazhkin LV

Jikan
Jikan

  • Bälte Blått
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt +73 kg
  • Born 2007

Testar

Erik Wretborn SE

IK Västra Mölndal
IK Västra Mölndal

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Gustav Mansfeldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Leon Svalberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2001

Olle Hermodsson SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2002

Oskar Vinterskog Danielsson SE

GJK
GJK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2002

Viktor Fazlagic Kristiansson SE

GJK
GJK

  • Bälte Brunt
  • Ålder: Herrar U21
  • Vikt +100 kg
  • Born 2004

FU11 GRP01

Fanny Granudd SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2011

Amanda Amiryosefi SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 37 kg
  • Born 2011

Zoe Aunola SE

IK Södra
IK Södra

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

FU11 GRP02

Frida Orrbo SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 24 kg
  • Born 2012

Greta Emmerling DE

SV Halle
SV Halle

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2011

Felicia Heyder SE

Ekerö Judoklubb
Ekerö Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

FU11 GRP03

Meja Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2012

Kai-Li Högback SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Junie Mattsson SE

Trollhättans JK
Trollhättans JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

FU13 GRP01

Heidi Holm/Glad SE

Academy not confirmed
Judo Arvika

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 47 kg
  • Born 2009

Olivia Ghazal Jansson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 48 kg
  • Born 2009

Izabella Ghayada SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 50 kg
  • Born 2010

FU13 GRP02

Bianca Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 43 kg
  • Born 2010

Noëlle Clarke SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Hilma Wiik SE

Skövde JK
Skövde JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 45 kg
  • Born 2009

FU13 GRP03

Elsa Peterson SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2009

Lova Fäldt SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Alma Wiik SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass FU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

PU11 GRP01

Måns Bouveng Elsén SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

Marcus Vlad SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

Vincent Zohrevand SE

Landvetter Judoklubb
Landvetter Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 40 kg
  • Born 2011

PU11 GRP02

Sam Cohen SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Jack Van Den Bossche SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 27 kg
  • Born 2011

Alfred Enskär SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2011

Emil Eriksson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 31 kg
  • Born 2011

PU11 GRP03

Adrian Gälman SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2012

Leo Van Den Bossche SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

Kalle Riemer DE

KSV Esslingen
KSV Esslingen

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2011

PU11 GRP04

Milan Verstraeten NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

Luka Vassena RS

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 25 kg
  • Born 2012

Milo Clarke SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Gult
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 26 kg
  • Born 2012

Osman Pashayev SE

Academy not confirmed
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU11
  • Viktklass 21 kg
  • Born 2013

PU13 GRP01

Kalle Mattsson SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 56 kg
  • Born 2009

Max Bouveng Elsén SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 54 kg
  • Born 2009

Platon Sacharov SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Ålder: Pojkar U15
  • Vikt -60 kg
  • Born 2009

PU13 GRP02

Vide Pettersson SE

Knivsta Judoklubb
Knivsta Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2009

Nils Pedersen SE

Solna Judoklubb
Solna Judoklubb

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 49 kg
  • Born 2009

PU13 GRP03

Cornelius Isberg SE

Stockholms Judoklubb
Stockholms Judoklubb

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2010

Lucas Van Issum NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 39 kg
  • Born 2009

Ian Åkerman SE

LUGI JUDO
LUGI JUDO

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 46 kg
  • Born 2009

Wilson Terra Froberg SE

Takedown JC
Takedown JC

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 38 kg
  • Born 2009

PU13 GRP04

Adam Kostoev SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2009

Alexander Urosevic SE

Staffanstorps JK
Staffanstorps JK

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 33 kg
  • Born 2010

Alexandr Gamar SE

Stockholmspolisens IF Judo
Stockholmspolisens IF Judo

  • Bälte Orange
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 35 kg
  • Born 2009

PU13 GRP05

Milan Verstraeten NL

JC Samourai
JC Samourai

  • Bälte Blått
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 29 kg
  • Born 2011

Ruben Gälman SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010

Douglas Nordlund SE

Frövi Judo
Frövi Judo

  • Bälte Grönt
  • Åldersklass PU13
  • Viktklass 30 kg
  • Born 2010