Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 Grupp 3
(U11)
T1-1
Färdig
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 00:09
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-1
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 00:20
P11 Grupp 2
(U11)
T2-2
Färdig
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Melvin Sjöstrand Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:34
P11 Grupp 3
(U11)
T1-4
Färdig
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Omar Jahm Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 01:41
F11 Grupp 2
(U11)
T3-1
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Leni Peters Skövde JK Vann via Ippon - 02:32
U11 Mix 1
(U11)
T2-11
Färdig
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Vann via Ippon - 00:27
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 5
(U11)
T2-14
Färdig
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Unknown User Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-8
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:16
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-7
Färdig
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 02:08
F11 Grupp 2
(U11)
T3-4
Färdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Vann på Wazari - 02:17
Meja Peterson Frövi Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-8
Färdig
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Vidar Xu Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:14
P11 Grupp 4
(U11)
T3-7
Färdig
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 01:07
P11 Grupp 2
(U11)
T2-6
Färdig
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Vann via Ippon - 01:51
P11 Grupp 3
(U11)
T1-2
Färdig
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 00:12
Essa Zahir Trollhättans JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-8
Färdig
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Vann via Ippon - 00:43
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb
P11 Grupp 3
(U11)
T1-5
Färdig
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 01:03
F11 Grupp 2
(U11)
T3-2
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:45
Jolin Berggren Trollhättans JK
U11 Mix 1
(U11)
T2-12
Färdig
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Vann via Ippon - 03:00
Adam Bahaev Staffanstorps JK
P11 Grupp 5
(U11)
T2-15
Färdig
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Oscar Åberg Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:11
F11 Grupp 2
(U11)
T3-5
Färdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:56
Elvina Östlind Kroppefjälls IF
F11 Grupp 3
(U11)
T1-15
Färdig
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Magda Paulsson Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-3
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:37
Charlie Thernström Staffanstorps JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-9
Färdig
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:28
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
F11 Grupp 1
(U11)
T3-15
Färdig
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Vann via Ippon - 00:58
P11 Grupp 3
(U11)
T1-3
Färdig
Essa Zahir
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:21
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-4
Färdig
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 01:02
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-9
Färdig
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 01:02
P11 Grupp 3
(U11)
T1-6
Färdig
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 01:19
Omar Jahm Kroppefjälls IF
F11 Grupp 2
(U11)
T3-3
Färdig
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Leni Peters Skövde JK Vann via Ippon - 01:09
U11 Mix 1
(U11)
T2-13
Färdig
Adam Bahaev
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 00:47
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-10
Färdig
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Vann via Ippon - 00:21
F11 Grupp 2
(U11)
T3-6
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:53
Meja Peterson Frövi Judo