Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-01
(Snapphanehallen)
T11
Färdig
Knut Wester
Helsingborgs Judoklubb
Riku Nowak Lugi Judo Vann via Ippon - 01:05
PU13-02
(Snapphanehallen)
T21
Färdig
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 01:21
Anton Kvant Staffanstorps JK
PU13-01
(Snapphanehallen)
T12
Färdig
Adrian Orellana Swietlikowski
Staffanstorps JK
Vidar Xu Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:29
PU13-02
(Snapphanehallen)
T22
Färdig
Ulrik Elwin
Lugi Judo
Vann via Ippon - 02:16
Marty Myrén Andersson Staffanstorps JK
H+17
(Snapphanehallen)
T13
Färdig
Andreas Poppius
Kristianstad Judoklubb
John Wikar Helsingborgs Judoklubb Vann via Ippon - 00:48
PU17-02
(Snapphanehallen)
T23
Färdig
Melker Stoltz
Trelleborg Judo
Ebbe Ohrling Helsingborgs Judoklubb Vann via Ippon - 00:16
FU17-01
(Snapphanehallen)
T24
Färdig
Safiya Podossinnikova
Knislinge Budoklubb
Vann via Ippon - 01:56
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb
FU13-04
(Snapphanehallen)
T14
Färdig
Kristina Filistovich
Kallinge Judoclub
Minnah Börjeson Ljungbyheds Judo och Kampsport Vann på domslut - 03:00
PU13-02
(Snapphanehallen)
T25
Färdig
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 00:17
Marty Myrén Andersson Staffanstorps JK
FU13-04
(Snapphanehallen)
T15
Färdig
Nemi Metcalf
Staffanstorps JK
Njoki Kipowski Wemmenhögs Budoförening Vann via Ippon - 01:15
PU13-02
(Snapphanehallen)
T26
Färdig
Anton Kvant
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 00:06
Ulrik Elwin Lugi Judo
PU17-01
(Snapphanehallen)
T27
Färdig
Melwin Kjällqvist
Knislinge Budoklubb
Benjamin Svensson Knislinge Budoklubb Vann via Ippon - 00:20
PU13-01
(Snapphanehallen)
T16
Färdig
Riku Nowak
Lugi Judo
Vann på Wazari - 02:00
Adrian Orellana Swietlikowski Staffanstorps JK
PU13-01
(Snapphanehallen)
T17
Färdig
Knut Wester
Helsingborgs Judoklubb
Vidar Xu Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:07
PU17-02
(Snapphanehallen)
T28
Färdig
Melker Stoltz
Trelleborg Judo
Vann via Ippon - 02:34
Ebbe Ohrling Helsingborgs Judoklubb
PU13-02
(Snapphanehallen)
T29
Färdig
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 01:12
Ulrik Elwin Lugi Judo
PU13-02
(Snapphanehallen)
T210
Färdig
Marty Myrén Andersson
Staffanstorps JK
Anton Kvant Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:16
H+17
(Snapphanehallen)
T18
Färdig
Andreas Poppius
Kristianstad Judoklubb
John Wikar Helsingborgs Judoklubb Vann via Ippon - 03:13
FU17-01
(Snapphanehallen)
T211
Färdig
Safiya Podossinnikova
Knislinge Budoklubb
Natalie Arvidsson Musubi dojo kampsportsförening Vann via Ippon - 02:22
PU17-01
(Snapphanehallen)
T212
Färdig
Melwin Kjällqvist
Knislinge Budoklubb
Motasem Alsatouf Kallinge Judoclub Vann via Ippon - 00:45
FU13-04
(Snapphanehallen)
T19
Färdig
Minnah Börjeson
Ljungbyheds Judo och Kampsport
Magdalena Alm Österlen Budo klubb Vann på Wazari - 02:00
FU13-04
(Snapphanehallen)
T110
Färdig
Njoki Kipowski
Wemmenhögs Budoförening
Kristina Filistovich Kallinge Judoclub Vann via Ippon - 01:20
PU13-01
(Snapphanehallen)
T111
Färdig
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 01:26
Riku Nowak Lugi Judo
PU13-01
(Snapphanehallen)
T112
Färdig
Knut Wester
Helsingborgs Judoklubb
Adrian Orellana Swietlikowski Staffanstorps JK Vann via Ippon - 00:27
PU17-02
(Snapphanehallen)
T213
Färdig
Melker Stoltz
Trelleborg Judo
Ebbe Ohrling Helsingborgs Judoklubb Vann via Ippon - 03:46
FU13-06
(Snapphanehallen)
T214
Färdig
Nellie Knutsson
Kristianstad Judoklubb
Vann via Ippon - 00:10
Nadine Gren Aspehag Karlskrona Judoklubb
FU13-04
(Snapphanehallen)
T114
Färdig
Minnah Börjeson
Ljungbyheds Judo och Kampsport
Vann via Ippon - 01:19
Nemi Metcalf Staffanstorps JK
FU13-03
(Snapphanehallen)
T215
Färdig
Linnéa Nordén
Wemmenhögs Budoförening
Alva Månsson Lugi Judo Vann via Ippon - 00:27
FU17-01
(Snapphanehallen)
T216
Färdig
Natalie Arvidsson
Musubi dojo kampsportsförening
Vann via Ippon - 01:08
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb
FU13-04
(Snapphanehallen)
T115
Färdig
Magdalena Alm
Österlen Budo klubb
Kristina Filistovich Kallinge Judoclub Vann på Wazari - 02:16
PU17-01
(Snapphanehallen)
T217
Färdig
Motasem Alsatouf
Kallinge Judoclub
Vann via Ippon - 00:34
Benjamin Svensson Knislinge Budoklubb
PU13-14
(Snapphanehallen)
T116
Färdig
Nikola Morovic
Takedown JC
Albin Böklin Musubi dojo kampsportsförening Vann via Ippon - 00:15