Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-1
Färdig
Greta Emmerling
SV Halle
Lisa Vestin IK Södra Vann via Ippon - 01:12
GU13 GRP01
(Block 1)
T1-1
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon
Julia Semklo Halsnæs judo
GU13 GRP01
(Block 1)
T1-2
Färdig
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:13
GU13 GRP02
(Block 1)
T2-1
Färdig
Josephine Österberg
Karlstad JK
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Vann via Ippon - 02:35
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-2
Färdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:59
Sara Österberg Judo Arvika
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-11
Färdig
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Vann via Ippon - 00:49
Samuel Orto Ekerö Judoklubb
GU13 GRP02
(Block 1)
T2-2
Färdig
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Helene Kratzer Vann via Ippon - 00:08
GU13 GRP04
(Block 1)
T3-9
Färdig
Frida Orrbo
Frövi Judo
Neliah Nsundi IK Södra Vann via Ippon - 00:53
BU13 GRP06
(Block 1)
T2-11
Färdig
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Viggo Martinsson Göteborgs Judoklubb Vann via Ippon - 00:32
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-12
Färdig
Anton Willner
Kroppefjälls IF
Vann på Wazari - 03:00
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
BU13 GRP06
(Block 1)
T2-12
Färdig
Ashwin Yoganathan
Samurai Olympic Judo Club
Vann via Ippon - 00:47
Linus Luoto Tampereen Judo
BU13 GRP01
(Block 1)
T3-12
Färdig
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:37
BU13 GRP02
(Block 1)
T2-21
Färdig
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:49
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb
BU13 GRP03
(Block 1)
T1-21
Färdig
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Vann via Ippon - 01:30
GU13 GRP02
(Block 1)
T2-8
Färdig
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Vann via Ippon - 00:53
Jolin Berggren Trollhättans JK
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-15
Färdig
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Vann på Wazari - 03:00
Sondre Fiskum BK-Judo
GU13 GRP01
(Block 1)
T1-3
Färdig
Julia Semklo
Halsnæs judo
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Vann via Ippon
GU13 GRP01
(Block 1)
T1-4
Färdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:18
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-3
Färdig
Sara Österberg
Judo Arvika
Meja Peterson Frövi Judo Vann via Ippon - 00:33
GU13 GRP03
(Block 1)
Färdig
Lisa Vestin
IK Södra
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Vann på Walkover
GU13 GRP04
(Block 1)
T3-10
Färdig
Frida Orrbo
Frövi Judo
Elvina Östlind Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:23
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-13
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:20
Anton Willner Kroppefjälls IF
BU13 GRP01
(Block 1)
T3-13
Färdig
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Vann via Ippon - 00:19
Evielle Nsundi IK Södra
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-14
Färdig
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Gustav Kemmesies Judoclub Malchin Vann via Ippon - 00:09
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-16
Färdig
Douglas Östlind
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:46
Viljami Luoto Tampereen Judo
GU18 / GU18 / -52 kg
samma som 57
—
(Block 1)
T2-24
Färdig
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 04:30
Anna Mårvik Namsos Judo Club
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-5
Färdig
Sara Österberg
Judo Arvika
Greta Emmerling SV Halle Vann via Ippon - 00:20
BU13 GRP03
(Block 1)
T1-22
Färdig
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Vann via Ippon - 02:51
Herman Liljenroth Frövi Judo
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-4
Färdig
Meja Peterson
Frövi Judo
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 00:09
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-26
Färdig
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Vann via Ippon - 00:47
Nasim Boubes IK Södra
GU13 GRP04
(Block 1)
T3-11
Färdig
Elvina Östlind
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:49
Neliah Nsundi IK Södra
GU13 GRP02
(Block 1)
T2-3
Färdig
Helene Kratzer
Vann via Ippon - 00:31
Jolin Berggren Trollhättans JK