Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-08
(Block 3 U13)
1-27
Färdig
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Wille Riml Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 00:09
PU13-08
(Block 3 U13)
1-28
Färdig
Charlie Grönberg Wauge
Arboga JK
Melker Forssell Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 00:50
PU13-04
(Block 3 U13)
2-21
Färdig
Louie Persson-Arnberg
Knivsta Judoklubb
Vidar Alm Solna Judoklubb Vann via Ippon - 01:35
PU13-04
(Block 3 U13)
2-22
Färdig
Wilmer Augustsson
IK Södra
Herman Liljenroth Frövi Judo Vann via Ippon - 00:07
PU13-09
(Block 3 U13)
1-29
Färdig
Emil Isgren
Uppsala Norra Judoklubb
Henrik Glas Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 01:41
FU13-01
(Block 3 U13)
1-30
Färdig
Elsy Wester
Vallentuna Judo
Vann på Wazari - 02:00
Frida Orrbo Frövi Judo
PU13-06
(Block 3 U13)
2-23
Färdig
Jonathan Hellsing
Uppsala Norra Judoklubb
Nils Andersson Söderhamns Judoklubb Vann via Ippon - 02:13
FU13-05
(Block 3 U13)
1-31
Färdig
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:28
Edith Skarander Tyresö Judoklubb
PU13-06
(Block 3 U13)
2-24
Färdig
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:41
Ture Bonnevie Uppsala judoklubb
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-32
Färdig
Jelizar Velma-Theorin
Sigtuna Budoklubb
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:07
PU13-11
(Block 3 U13)
2-25
Färdig
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:30
Pavle Aksentijevic IK Södra
PU13-04
(Block 3 U13)
2-26
Färdig
Wilmer Augustsson
IK Södra
Vidar Alm Solna Judoklubb Vann via Ippon - 00:22
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-33
Färdig
Zoey Åström
Knivsta Judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:02
FU13-05
(Block 3 U13)
1-35
Färdig
Agnes Granholm
Saltsjö JK
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:14
PU13-04
(Block 3 U13)
2-27
Färdig
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Vann på Wazari - 02:00
Louie Persson-Arnberg Knivsta Judoklubb
PU13-06
(Block 3 U13)
2-28
Färdig
Ture Bonnevie
Uppsala judoklubb
Jonathan Hellsing Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 01:24
PU13-06
(Block 3 U13)
2-29
Färdig
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Nils Andersson Söderhamns Judoklubb Vann via Ippon - 00:18
PU13-11
(Block 3 U13)
2-30
Färdig
Hannes Bang
Solna Judoklubb
Pavle Aksentijevic IK Södra Vann via Ippon - 00:06
PU13-11
(Block 3 U13)
2-31
Färdig
Erik Axlund
Tierps Judoklubb
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:09
FU13-05
(Block 3 U13)
1-36
Färdig
Meja Peterson
Frövi Judo
Edith Skarander Tyresö Judoklubb Vann på domslut - 03:00
PU13-10
(Block 3 U13)
2-32
Färdig
Alexander Svensson
Stockholmspolisens IF Judo
Einar Törn Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:38
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-37
Färdig
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:42
Zoey Åström Knivsta Judoklubb
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-38
Färdig
Jelizar Velma-Theorin
Sigtuna Budoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:21
FU13-05
(Block 3 U13)
1-39
Färdig
Meja Peterson
Frövi Judo
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:24
FU13-05
(Block 3 U13)
1-40
Färdig
Edith Skarander
Tyresö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Agnes Granholm Saltsjö JK
PU13-10
(Block 3 U13)
2-33
Färdig
Noel Wester
Vallentuna Judo
Vann på Wazari - 02:25
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
PU13-11
(Block 3 U13)
2-34
Färdig
Hannes Bang
Solna Judoklubb
Vann på Walkover
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb
PU13-11
(Block 3 U13)
2-35
Färdig
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Vann via Ippon - 00:29
Erik Axlund Tierps Judoklubb
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-41
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
PU13-10
(Block 3 U13)
2-36
Färdig
Noel Wester
Vallentuna Judo
Einar Törn Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:07
MixU13-02
(Block 3 U13)
1-42
Färdig
Jelizar Velma-Theorin
Sigtuna Budoklubb
Zoey Åström Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:07
PU13-10
(Block 3 U13)
2-37
Färdig
Kristofer Budavari
Upplands Väsby Judoklubb
Alexander Svensson Stockholmspolisens IF Judo Vann via Ippon - 00:48