Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11 GRP 3
(U11)
23
Färdig
Luka Kukricar
Gullmarens Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Vann via Ippon - 00:25
U11 GRP 3
(U11)
24
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Vann på Wazari - 02:00
U13 GRP 3
(U13)
1
Färdig
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Mika Wolter Färgelanda Judoklubb Vann via Ippon - 03:16
U13 GRP 3
(U13)
2
Färdig
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Vann på domslut - 04:00
Juni Turesson Gullmarens Judo
U13 GRP 2
(U13)
3
Färdig
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:31
Nicki Arnholm Gullmarens Judo
PU13 GRP 4
(U13)
4
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 00:41
Ervin Rodriguez Löwenmark Gullmarens Judo
PU13 GRP 4
(U13)
5
Färdig
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Vann via Ippon - 00:52
U13 GRP 5
(U13)
6
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 02:03
Simon Andersson Stenungsunds JK
U13 GRP 3
(U13)
7
Färdig
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Juni Turesson Gullmarens Judo Vann via Ippon - 02:33
U13 GRP 3
(U13)
8
Färdig
Mika Wolter
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:29
Oscar Olofsson Gullmarens Judo
U13 GRP 2
(U13)
9
Färdig
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:59
Anton Willner Kroppefjälls IF
PU13 GRP 4
(U13)
10
Färdig
Ervin Rodriguez Löwenmark
Gullmarens Judo
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:26
PU13 GRP 4
(U13)
11
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 03:54
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
U13 GRP 5
(U13)
12
Färdig
Leonardo Casini
Gullmarens Judo
Elton Geber Mariestads JK Vann via Ippon - 01:51
U13 GRP 3
(U13)
13
Färdig
Juni Turesson
Gullmarens Judo
Mika Wolter Färgelanda Judoklubb Vann via Ippon - 03:14
U13 GRP 3
(U13)
14
Färdig
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Oscar Olofsson Gullmarens Judo Vann via Ippon - 00:18
U13 GRP 2
(U13)
15
Färdig
Anton Willner
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:42
Nicki Arnholm Gullmarens Judo
PU13 GRP 4
(U13)
16
Färdig
Ervin Rodriguez Löwenmark
Gullmarens Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:25
PU13 GRP 4
(U13)
17
Färdig
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:34
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
U13 GRP 5
(U13)
18
Färdig
Elton Geber
Mariestads JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 02:50
U13 GRP 5
(U13)
19
Färdig
Leonardo Casini
Gullmarens Judo
Simon Andersson Stenungsunds JK Vann via Ippon - 01:02
U13 GRP 1
(U13)
20
Färdig
Lilly Östlind
Kroppefjälls IF
Vann på Wazari - 03:00
William Berg Kroppefjälls IF
PU13 GRP 4
(U13)
21
Färdig
Ervin Rodriguez Löwenmark
Gullmarens Judo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Vann via Ippon - 00:13
PU13 GRP 4
(U13)
22
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:27
PU13 GRP 4
(U13)
23
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann på Wazari - 03:00
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
U13 GRP 5
(U13)
24
Färdig
Simon Andersson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:18
Elton Geber Mariestads JK
U13 GRP 5
(U13)
25
Färdig
Leonardo Casini
Gullmarens Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:26
U13 GRP 1
(U13)
26
Färdig
Lilly Östlind
Kroppefjälls IF
Gabriella Evju Gullmarens Judo Vann via Ippon - 02:13
PU13 GRP 4
(U13)
27
Färdig
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Vann på domslut - 04:00
U13 GRP 1
(U13)
28
Färdig
Gabriella Evju
Gullmarens Judo
Vann via Ippon - 00:13
William Berg Kroppefjälls IF