Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11 Grupp 1
(U11)
A1
Färdig
Harrys Campara
Borås JK
Vann på Wazari - 02:00
Bachir Berg-Bahlawan Mariestads JK
U11 Grupp 2
(U11)
B1
Färdig
Mark Shahwan
Frölunda Judo
Vann på domslut - 03:00
Filip Bergdahl Varbergs JK
U11 Grupp 3
(U11)
A3
Färdig
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:38
Theo Gilbertsson Mariestads JK
U11 Grupp 3
(U11)
A4
Färdig
Jasper Fehr
IK Västra Mölndal
Hannes Andersson Lövgren Frölunda Judo Vann på Wazari - 02:00
U11 Grupp 2
(U11)
B2
Färdig
Vidar Samuelsson
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 01:54
Olle Eriksson Landvetter Judoklubb
U11 Grupp 4
(U11)
B9
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Greta Stangnes Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:25
U11 Grupp 5
(U11)
Färdig
Siri Chressman Angeros
Lerums Judoklubb
Amelie Pålsson Frölunda Judo Vann på Walkover
U11 Grupp 4
(U11)
B10
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Filip Olsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:49
U11 Grupp 5
(U11)
A13
Färdig
Marcel Larrieu
IK Västra Mölndal
Leona Johansson Judoklubben Budo Vann via Ippon - 01:51
U11 Grupp 2
(U11)
B3
Färdig
Filip Bergdahl
Varbergs JK
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:59
U11 Grupp 1
(U11)
A2
Färdig
Harrys Campara
Borås JK
Vann via Ippon - 00:08
Bachir Berg-Bahlawan Mariestads JK
U11 Grupp 3
(U11)
A5
Färdig
Hannes Andersson Lövgren
Frölunda Judo
Viktor Eriksson Judoklubben Budo Vann via Ippon - 01:10
U11 Grupp 2
(U11)
B4
Färdig
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Nora Segerlind Judoklubben Budo
U11 Grupp 2
(U11)
B7
Färdig
Vidar Samuelsson
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:42
Mark Shahwan Frölunda Judo
U11 Grupp 3
(U11)
A6
Färdig
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Vann på domslut - 03:00
Jasper Fehr IK Västra Mölndal
U11 Grupp 2
(U11)
Färdig
Filip Bergdahl
Varbergs JK
Nora Segerlind Judoklubben Budo Vann på Walkover
U11 Grupp 3
(U11)
A7
Färdig
Hannes Andersson Lövgren
Frölunda Judo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:06
U11 Grupp 4
(U11)
B11
Färdig
Greta Stangnes
Landvetter Judoklubb
Marit Kruusval Frölunda Judo Vann via Ippon - 01:14
U11 Grupp 5
(U11)
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann på Walkover
Siri Chressman Angeros Lerums Judoklubb
U11 Grupp 2
(U11)
B5
Färdig
Nora Segerlind
Judoklubben Budo
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:31
U11 Grupp 2
(U11)
B6
Färdig
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:11
Mark Shahwan Frölunda Judo
U11 Grupp 5
(U11)
A14
Färdig
Marcel Larrieu
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 02:00
Amelie Pålsson Frölunda Judo
U11 Grupp 4
(U11)
B12
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Filip Olsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 01:00
U11 Grupp 6
(U11)
B15
Färdig
Frank Kleberg
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:21
Julius Hellqvist Granhage Landvetter Judoklubb
U11 Grupp 6
(U11)
B16
Färdig
Casper Hillerström
Borås JK
Vann via Ippon - 00:18
Pelle Jarlmo Varbergs JK
U11 Grupp 3
(U11)
A8
Färdig
Viktor Eriksson
Judoklubben Budo
Vann på domslut - 03:00
Jasper Fehr IK Västra Mölndal
U11 Grupp 3
(U11)
A11
Färdig
Hannes Andersson Lövgren
Frölunda Judo
Theo Gilbertsson Mariestads JK Vann via Ippon - 00:54
U11 Grupp 7
(U11)
A16
Färdig
Anton Grynert
Mariestads JK
Eddie Esping Åkerberg Kungsbacka Judoklubb Vann via Ippon - 01:12
U11 Grupp 8
(U11)
B21
Färdig
Havana Caridad Valdes Fernández
Judoklubben Budo
Clara Le Gars Judoklubben Budo Vann på domslut - 03:00
U11 Grupp 7
(U11)
A17
Färdig
Pedro Ferrari
IK Västra Mölndal
Arvid Eckermann IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 01:00
U11 Grupp 4
(U11)
B13
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Marit Kruusval Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:52
U11 Grupp 2
(U11)
B8
Färdig
Mark Shahwan
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 01:23
Nora Segerlind Judoklubben Budo