Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A1
Färdig
Felix Johansson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:21
Noel Strandberg Varbergs JK
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A2
Färdig
Arvin Ghahreman
IK Västra Mölndal
Maximilian Pollack IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:25
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A7
Färdig
Neo Wikander
Borås JK
Vann via Ippon - 00:05
Clara Le Gars Judoklubben Budo
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B1
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann på domslut - 03:00
Pedro Ferrari IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A8
Färdig
Anton Willner
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:44
Anna-Pascalle Darrieutort Aktiv Judo
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B2
Färdig
Alice Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Vann via Ippon - 00:12
U11 MIX - GRUPP 7
(U11)
B7
Färdig
Alfred Duvinger
Kungsbacka Judoklubb
Vann via Ippon - 01:01
Anton Säwström Blomqvist Judoklubben Budo
U11 MIX - GRUPP 3
(U11)
A13
Färdig
Liam Pettersson
Alingsås Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Philip Willner Kroppefjälls IF
U11 MIX - GRUPP 7
(U11)
B8
Färdig
Stellan Bram
Varbergs JK
Elvina Östlind Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:47
U11 MIX - GRUPP 8
(U11)
B13
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:41
Nemanja Pesic IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 3
(U11)
A14
Färdig
Elias Ekman
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 02:00
Nicole Sigström Frölunda Judo
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A3
Färdig
Noel Strandberg
Varbergs JK
Vann via Ippon - 00:12
Arvin Ghahreman IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 5
(U11)
B16
Färdig
Viktor Lo
Lerums Judoklubb
Vann via Ippon - 00:22
Jonna Zhou Judoklubben Budo
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A4
Färdig
Felix Johansson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:31
Maximilian Pollack IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A9
Färdig
Clara Le Gars
Judoklubben Budo
Anton Willner Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:39
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B3
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B4
Färdig
Pedro Ferrari
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 01:03
Alice Mir Galou Göteborgs Judoklubb
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A10
Färdig
Neo Wikander
Borås JK
Vann via Ippon - 01:29
Anna-Pascalle Darrieutort Aktiv Judo
U11 MIX - GRUPP 3
(U11)
A15
Färdig
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:10
Elias Ekman IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 7
(U11)
B9
Färdig
Stellan Bram
Varbergs JK
Vann via Ippon - 01:57
Anton Säwström Blomqvist Judoklubben Budo
U11 MIX - GRUPP 7
(U11)
B10
Färdig
Elvina Östlind
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:57
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
U11 MIX - GRUPP 3
(U11)
A16
Färdig
Liam Pettersson
Alingsås Judoklubb
Vann på domslut - 03:00
Nicole Sigström Frölunda Judo
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A5
Färdig
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:24
Noel Strandberg Varbergs JK
U11 MIX - GRUPP 1
(U11)
A6
Färdig
Felix Johansson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:05
Arvin Ghahreman IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 8
(U11)
B14
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Vann på Wazari - 02:32
My Corneliusson Göteborgs Judoklubb
U11 MIX - GRUPP 5
(U11)
B17
Färdig
Bosse Widenberg
Varbergs JK
Eddie Esping Åkerberg Kungsbacka Judoklubb Vann via Ippon - 01:59
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A11
Färdig
Anna-Pascalle Darrieutort
Aktiv Judo
Vann på Wazari - 02:42
Clara Le Gars Judoklubben Budo
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B5
Färdig
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Pedro Ferrari IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 2
(U11)
A12
Färdig
Neo Wikander
Borås JK
Anton Willner Kroppefjälls IF Vann på Wazari - 02:00
U11 MIX - GRUPP 6
(U11)
B6
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 01:07
Alice Mir Galou Göteborgs Judoklubb
U11 MIX - GRUPP 3
(U11)
A17
Färdig
Liam Pettersson
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 00:18
Elias Ekman IK Västra Mölndal
U11 MIX - GRUPP 7
(U11)
B11
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Elvina Östlind Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:29