Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 01
(GO Cup)
41
Закінчено
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:25
P11 04
(GO Cup)
38
Закінчено
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Rasmus Bengtsson Mariestads JK Won by Ippon - 00:50
P11 04
(GO Cup)
42
Закінчено
Simon Andersson
Stenungsunds JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:09
FU11 03
(GO Cup)
43
Закінчено
Märta Kristensson
Landvetter Judoklubb
Nicole Lundin Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:48
P11 01
(GO Cup)
42
Закінчено
Neo Wikander
Borås JK
Won by Decision - 01:00
Linus Forsmark Frölunda Judo
P11 04
(GO Cup)
41
Закінчено
Viking Bergstrand
Färgelanda Judoklubb
Viggo Martinsson Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:05
FU11 04
(GO Cup)
47
Закінчено
Thilde Holmberg
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 00:51
Stella Warnesjö Varbergs JK
P11 06
(GO Cup)
47
Закінчено
Yann Molliere
Frölunda Judo
Won by Wazari - 02:00
Arvid Lantto Kroppefjälls IF
P11 06
(GO Cup)
48
Закінчено
Ludvig Larsson
Trollhättans JK
Won by Ippon
Benjamin Mossmark Landvetter Judoklubb
FU11 04
(GO Cup)
48
Закінчено
Saga Wikander
Borås JK
Hedvig Jacobsson Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:16
FU11 03
(GO Cup)
44
Закінчено
Johanna Abbing
Färgelanda Judoklubb
Lena Izdebska Trollhättans JK Won by Ippon - 00:29
FU11 04
(GO Cup)
49
Закінчено
Thilde Holmberg
Västbo Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Hedvig Jacobsson Uddevalla Judo
FU11 04
(GO Cup)
50
Закінчено
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Won by Decision - 01:00
Saga Wikander Borås JK
PU13 01
(GO Cup)
49
Закінчено
Noel Moslavac
Borås JK
Won by Ippon - 00:42
Ruben Mir Galou Göteborgs Judoklubb
PU11/U13 11
(GO Cup)
51
Закінчено
Daniel Rusovas
Judoklubben Budo
Ville Pettersson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 01:20
PU13 04
(GO Cup)
43
Закінчено
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:29
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
PU13 01
(GO Cup)
50
Закінчено
Malte Carsman
Aktiv Judo
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo Won by Ippon - 00:17
PU13 04
(GO Cup)
44
Закінчено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK Won by Ippon - 00:48
PU13 02
(GO Cup)
55
Закінчено
Melvin Camara
Borås JK
Won by Ippon - 00:06
Oscar Olofsson Gullmarens Judo
FU13 06
(GO Cup)
53
Закінчено
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:44
Ingemo Dittmer Västbo Judoklubb
PU13 05
(GO Cup)
53
Закінчено
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 00:49
Milton Wänghult Skövde JK
FU13 01
(GO Cup)
55
Закінчено
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:18
Alva Alienus IK Västra Mölndal
PU13 02
(GO Cup)
56
Закінчено
Linus Claesson
Lindome JK
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:38
PU13 05
(GO Cup)
54
Закінчено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:11
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
PU13 03
(GO Cup)
65
Закінчено
Ludde Falk
Lindome JK
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:07
FU13 01
(GO Cup)
56
Закінчено
Evanthia Tsarpali
Borås JK
Troja Johansson Uddevalla Judo Won by Ippon - 01:36
PU13 04
(GO Cup)
46
Закінчено
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:24
Liam Borgvall Aktiv Judo
PU11/U13 11
(GO Cup)
52
Закінчено
Daniel Rusovas
Judoklubben Budo
Ville Pettersson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 02:50
PU13 01
(GO Cup)
51
Закінчено
Noel Moslavac
Borås JK
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo Won by Ippon - 01:14
FU13 06
(GO Cup)
54
Закінчено
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Ingemo Dittmer Västbo Judoklubb
PU13 04
(GO Cup)
45
Закінчено
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:36
PU13 01
(GO Cup)
52
Закінчено
Ruben Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Malte Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 01:05