Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
1
Закінчено
Stella Johansson
Varbergs JK
Won by Wazari - 02:00
Emuujin Bat-Urnult Varbergs JK
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
1
Закінчено
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:50
Nicholas Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
2
Закінчено
Ivar Svenningsson
Varbergs JK
Won by Decision - 02:00
Ebbe Pagander Varbergs JK
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
2
Закінчено
Hugo Johansson
Varbergs JK
Elliot Lindström Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:34
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
7
Закінчено
Pedro Carlos Arce Fernández
Judoklubben Budo
Gustav Enkvist Varbergs JK Won by Ippon - 01:36
U9 - Grupp D
(U9 Hajime cup 2023)
7
Закінчено
Kion Sundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:50
Lo Edström Varbergs JK
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
10
Закінчено
Melvin Draganovic Högberg
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:12
Isidor Engman Stenungsunds JK
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
11
Закінчено
Vile Rignell
Alingsås Judoklubb
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:22
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
8
Закінчено
Luis Chinchilla
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Decision - 03:00
Philip Willner Kroppefjälls IF
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
3
Закінчено
Hugo Johansson
Varbergs JK
Emuujin Bat-Urnult Varbergs JK Won by Ippon - 00:31
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
4
Закінчено
Elliot Lindström
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:38
Stella Johansson Varbergs JK
U9 - Grupp E
(U9 Hajime cup 2023)
13
Закінчено
Klara Bergdahl
Varbergs JK
Mode Rignell Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 01:05
U9 - Grupp D
(U9 Hajime cup 2023)
8
Закінчено
Kion Sundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:47
Tilde Lindskog Kungsbacka Judoklubb
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
12
Закінчено
Enzo Cornelius
Skövde JK
Won by Ippon - 00:50
Melvin Draganovic Högberg Trollhättans JK
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
3
Закінчено
Nicholas Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 01:58
Ivar Svenningsson Varbergs JK
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
13
Закінчено
Vile Rignell
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Isidor Engman Stenungsunds JK
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
4
Закінчено
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:06
Ebbe Pagander Varbergs JK
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
5
Закінчено
Hugo Johansson
Varbergs JK
Stella Johansson Varbergs JK Won by Ippon - 00:18
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
9
Закінчено
Gustav Enkvist
Varbergs JK
Luis Chinchilla NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:29
U9 - Grupp B
(U9 Hajime cup 2023)
6
Закінчено
Emuujin Bat-Urnult
Varbergs JK
Elliot Lindström Stenungsunds JK Won by Decision - 03:00
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
5
Закінчено
Ebbe Pagander
Varbergs JK
Nicholas Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 01:01
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
10
Закінчено
Pedro Carlos Arce Fernández
Judoklubben Budo
Philip Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:17
U9 - Grupp A
(U9 Hajime cup 2023)
6
Закінчено
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:04
Ivar Svenningsson Varbergs JK
U9 - Grupp D
(U9 Hajime cup 2023)
9
Закінчено
Tilde Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Lo Edström Varbergs JK Won by Wazari - 02:00
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
14
Закінчено
Vile Rignell
Alingsås Judoklubb
Melvin Draganovic Högberg Trollhättans JK Won by Ippon - 00:16
U9 - Grupp E
(U9 Hajime cup 2023)
14
Закінчено
Klara Bergdahl
Varbergs JK
Adem Suleymanov Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:04
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
11
Закінчено
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:08
Gustav Enkvist Varbergs JK
U9 - Grupp F
(U9 Hajime cup 2023)
15
Закінчено
Isidor Engman
Stenungsunds JK
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:15
U9 - Grupp E
(U9 Hajime cup 2023)
15
Закінчено
Adem Suleymanov
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:12
Mode Rignell Alingsås Judoklubb
U9 - Grupp C
(U9 Hajime cup 2023)
12
Закінчено
Pedro Carlos Arce Fernández
Judoklubben Budo
Luis Chinchilla NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:43
PU11 - Grupp B
(U11 Hajime cup 2023)
1
Закінчено
Flynn Henley Hellström
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Theo Svensson Varbergs JK
PU11 - Grupp B
(U11 Hajime cup 2023)
2
Закінчено
Teodor Carlsson
Varbergs JK
Viggo Svengård Frölunda Judo Won by Ippon - 00:08