Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T321
انتهى
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Jayden Eriksson Judoklubben Budo
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T322
انتهى
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:54
Marlon Ebeling Stenungsunds JK
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T123
انتهى
Victor Georgiev
Landvetter Judoklubb
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Wazari - 02:00
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T124
انتهى
Zaid Alhamwi
Kroppefjälls IF
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Wazari - 02:00
PU13 #8
((Byt till tävlingsnamn))
T323
انتهى
Liam Josefsson
Västbo Judoklubb
Janis Dambergs Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:10
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T356
انتهى
Hedvig Helg
Skövde JK
Jette Peters Skövde JK Won by Ippon - 00:10
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T223
انتهى
Embla Johansson
Varbergs JK
Won by Ippon - 01:29
Felicia Kåberg Lyckäng Uddevalla Judo
PU13 #8
((Byt till tävlingsnamn))
T324
انتهى
Alexi Vollås
Skövde JK
Elias Kupiainen Borås JK Won by Ippon - 00:05
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T357
انتهى
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:12
Moa Westerberg Stenungsunds JK
PU13 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T329
انتهى
Dorian Villa Barasin
IK Västra Mölndal
Vincent Holm Nilsson Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:40
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T224
انتهى
Hilma Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 01:12
Isolde Agaeus Rivera Judoklubben Budo
PU13 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T330
انتهى
Oskar Chitsaz Lyon
Göteborgs Judoklubb
Lukas Johnsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:23
FU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T125
انتهى
Karolina Lupina
Skövde JK
Saga Kupiainen Borås JK Won by Wazari - 03:00
PU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T335
انتهى
Lucas Karlsson
Skövde JK
Elias Strand Skövde JK Won by Ippon - 00:10
PU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T336
انتهى
Simon Aspman
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:48
Viggo Almgren Uddevalla Judo
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T229
انتهى
Theo Ivarsson
Falkenbergs Judoklubb
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb Won by Ippon
FU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T126
انتهى
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:07
Anna Vilhelmsson Vikeberg Korpehôla Judoklubb
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T230
انتهى
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK Won by Ippon - 01:46
PU13 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T341
انتهى
Theo Fröjdlund
Borås JK
Oscar Svensson Borås JK Won by Ippon - 01:06
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T350
انتهى
Wilmer Darholm
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:25
Cevin Halvarsson
PU13 #8
((Byt till tävlingsnamn))
T325
انتهى
Liam Josefsson
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 01:51
Alexi Vollås Skövde JK
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T351
انتهى
Lars Zetterberg
Falkenbergs Judoklubb
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:06
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T235
انتهى
Thea Altenius
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:06
Hilda Eriksson Skövde JK
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T358
انتهى
Hedvig Helg
Skövde JK
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:15
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T236
انتهى
Natalie Gräsman
Lindome JK
Won by Ippon - 00:14
Stina Bengths Uddevalla Judo
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T359
انتهى
Jette Peters
Skövde JK
Won by Wazari - 06:24
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 #8
((Byt till tävlingsnamn))
T326
انتهى
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Elias Kupiainen Borås JK Won by Ippon - 00:03
PU13 #9
((Byt till tävlingsnamn))
T241
انتهى
Sigge Hult
Varbergs JK
Melwin Skiba Wedholm Skövde JK Won by Ippon - 01:16
PU13 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T331
انتهى
Dorian Villa Barasin
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:57
Oskar Chitsaz Lyon Göteborgs Judoklubb
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T225
انتهى
Embla Johansson
Varbergs JK
Hilma Wiik Skövde JK Won by Ippon - 00:13
PU13 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T332
انتهى
Vincent Holm Nilsson
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 00:28
Lukas Johnsson Judoklubben Budo
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T226
انتهى
Felicia Kåberg Lyckäng
Uddevalla Judo
Isolde Agaeus Rivera Judoklubben Budo Won by Wazari - 09:24