Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T270
انتهى
Ilona Chamoun
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:23
Ronja Källström Judoklubben Budo
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T152
انتهى
Kevin Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Wazari - 00:57
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T271
انتهى
Matilda Gremyr
Lindome JK
Won by Ippon - 00:08
Celeste Ebeling Stenungsunds JK
FU11 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T280
انتهى
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:23
Troja Johansson Uddevalla Judo
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T153
انتهى
Theo Mikulic
Stenungsunds JK
Danni Cenanovic Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:34
FU11 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T281
انتهى
Juni Noord
Landvetter Judoklubb
Lova Wiik Skövde JK Won by Ippon
PU11 #08
((Byt till tävlingsnamn))
T284
انتهى
Filip Thorlin Takas
Judoklubben Budo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Won by Decision - 01:02
FU11 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T173
انتهى
Lena Izdebska
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:22
Elma Jägesten Lerums Judoklubb
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T178
انتهى
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Won by Wazari - 02:00
Wilgot Strand Lindome JK
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T179
انتهى
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:05
Mehrbod Hashemi Damavandi Färgelanda Judoklubb
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T184
انتهى
Douglas Klarin
Aktiv Judo
Won by Ippon - 02:00
Algot Jönér Lerums Judoklubb
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T185
انتهى
Melvin Camara
Borås JK
Won by Ippon - 01:20
Oscar Holst Judoklubben Budo
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T154
انتهى
Alfred Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:10
PU11 #12
((Byt till tävlingsnamn))
T155
انتهى
Kevin Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Danni Cenanovic Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:47
PU11 #05
((Byt till tävlingsnamn))
T285
انتهى
David Osovskis
Lilla Edets JK
Won by Ippon - 00:03
Milo Westler Lerums Judoklubb
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T272
انتهى
Ingrid Kristensson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Ilona Chamoun Frölunda Judo
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T180
انتهى
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Oscar Olofsson Gullmarens Judo
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T181
انتهى
Mehrbod Hashemi Damavandi
Färgelanda Judoklubb
Wilgot Strand Lindome JK Won by Ippon - 00:44
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T273
انتهى
Celeste Ebeling
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:07
Ronja Källström Judoklubben Budo
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T274
انتهى
Matilda Gremyr
Lindome JK
Won by Ippon - 01:53
Ilona Chamoun Frölunda Judo
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T182
انتهى
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:23
Oscar Olofsson Gullmarens Judo
PU11 #02
((Byt till tävlingsnamn))
T183
انتهى
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:48
Wilgot Strand Lindome JK
FU11 #7
((Byt till tävlingsnamn))
T275
انتهى
Ingrid Kristensson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:35
Ronja Källström Judoklubben Budo
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T186
انتهى
Douglas Klarin
Aktiv Judo
Melvin Camara Borås JK Won by Wazari - 02:00
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T187
انتهى
Algot Jönér
Lerums Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Oscar Holst Judoklubben Budo
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T188
انتهى
Douglas Klarin
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:36
Oscar Holst Judoklubben Budo
PU11 #06
((Byt till tävlingsnamn))
T189
انتهى
Algot Jönér
Lerums Judoklubb
Melvin Camara Borås JK Won by Ippon - 00:51
PU11 #05
((Byt till tävlingsnamn))
T286
انتهى
David Osovskis
Lilla Edets JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:15
PU11 #05
((Byt till tävlingsnamn))
T287
انتهى
Milo Westler
Lerums Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:46