Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:62
انتهى
Saku Määttä
Tampereen Judo
Won by Ippon - 01:15
Marcus Bach Moe Ippon Judo & BJJ
U18 / GU18 / -63kg
(BNC U18)
T2:59
انتهى
Emma BOSC
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 00:28
Engla Larsson
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:63
انتهى
Vidar Lovang
Linköping Judo
Won by Ippon - 00:11
Marc Baltsch Budo Club Vorpommern
U18 / BU18 / -81 kg
(BNC U18)
T1:71
انتهى
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:45
Franz Borchardt RSV EINTRACHT 1949 E.V.
U18 / GU18 / -63kg
(BNC U18)
T2:60
انتهى
Ebba Strand
Lugi Judo
Vilda Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 02:35
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:46
انتهى
Romy Van Den Driessche
Theo Meijer Sport
Hanna Babulfath Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:28
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:63
انتهى
Eden Heffernan
judoscotland
Garris GAUME POLE ESPOIR BFC Won by Wazari - 07:04
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:52
انتهى
Anton Birlund
Amager Judo Skole
Luke Thomson Sportif Judo Won by Ippon - 05:10
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:61
انتهى
Victor Lund
Team Nørskov
Won by Ippon - 00:28
Erik Rosenkrans IK Södra
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:57
انتهى
Magni Koch
Aarhus Judo Club
Dominik Kroll Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 00:11
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:64
انتهى
Alex Bujukliev
Won by Ippon - 00:15
Nathanaël CRESSONNIER POLE ESPOIR BFC
U18 / BU18 / -81 kg
(BNC U18)
T1:72
انتهى
Fraser Clark
judoscotland
Kim Aspelin Won by Ippon - 03:17
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:64
انتهى
Malthe Sixtus
Aarhus Judo Club
Won by Wazari - 04:00
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
U18 / BU18 / -90 kg
(BNC U18)
T3:71
انتهى
Andrej Hristov
Norrköpings Judoklubb
Noah Black judoscotland Won by Ippon - 00:44
U18 / GU18 / -63kg
(BNC U18)
T2:61
انتهى
Sophie Mcmillan
judoscotland
Won by Ippon - 02:58
Alma Alenback Frövi Judo
U18 / BU18 / -90 kg
(BNC U18)
T3:76
انتهى
Arne Kurz
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Thomas Jansen Theo Meijer Sport Won by Ippon - 00:07
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:66
انتهى
Axel Westberg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 02:07
Isak Lantz Staffanstorps JK
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:55
انتهى
Emil Nielsen
Horsens judoklub
Won by Ippon - 00:17
Santtu Kottari Tampereen Judo
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:56
انتهى
Данило Tymofeiev
Kristianstad Judoklubb
Albin Forselius IK Västra Mölndal Won by Ippon - 02:21
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:65
انتهى
Julian Nickel
Kaizen Berlin e.V
Won by Ippon - 02:34
Moritz Last Budo Club Vorpommern
U18 / GU18 / -63kg
(BNC U18)
T2:62
انتهى
Josefine Hansen
Vejle Judo Klub
Hailey Sassen JC Samourai Won by Ippon - 02:46
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:56
انتهى
Declan Knight
Kin Ryu Judo Club
Ali Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 01:26
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:58
انتهى
Luka Zivanovic
Narek Vardanian Takedown JC Won by Ippon - 00:44
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:65
انتهى
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Won by Ippon - 03:44
Fabian Koch Frövi Judo
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:75
انتهى
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Baptiste PIDANCIER POLE ESPOIR BFC Won by Hansokumake - 02:49
U18 / BU18 / -81 kg
(BNC U18)
T1:73
انتهى
Håkon Olsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon - 04:00
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:66
انتهى
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Abdulla Saltakhanov Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:12
U18 / BU18 / -90 kg
(BNC U18)
T3:72
انتهى
FLORIAN COULON-PAQUAUX
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 00:36
Andrej Hristov Norrköpings Judoklubb
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:67
انتهى
Elias Wassholm
Won by Ippon - 01:51
Matthæus Keuer Halsnæs judo
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:48
انتهى
Sophie Scharnberg
JG Sachsenwald
Won by Ippon - 03:02
Ambre VUILLEMENOT POLE ESPOIR BFC
U18 / BU18 / -90 kg
(BNC U18)
T3:73
انتهى
Lukas Lendel
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Noah Black judoscotland Won by Ippon - 00:10
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:68
انتهى
Simon Berling
Landvetter Judoklubb
Hannes Hedenblad Aktiv Judo Won by Ippon - 00:36