Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / -60 kg
(U18 & Senior)
T3-59
انتهى
Данило Tymofeiev
Kristianstad Judoklubb
Won by Ippon - 02:23
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T2-53
انتهى
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 02:02
Ruslan Butko USC Magdeburg
Herrar / Herrar / +100 kg
(U18 & Senior)
T4-63
انتهى
Maximilian Mayer
SKV Müritz
Won by Ippon - 05:05
Hamza Assane Sharba SKV Müritz
Damer / Damer / -70 kg
(U18 & Senior)
T4-67
انتهى
Weronika Monthan
IK Södra
Won by Ippon - 01:07
Vilja Kördel Trollhättans JK
Herrar / Herrar / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-60
انتهى
Hasim Gashi
Judoklubben National
Caesar Rohaly Judoklubben National Won by Ippon - 03:15
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T2-52
انتهى
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:57
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club
Herrar / Herrar / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-61
انتهى
Kim Aspelin
IK Södra
Won by Walkover
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
Herrar / Herrar / -60 kg
(U18 & Senior)
T3-62
انتهى
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 00:13
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-54
انتهى
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Milla Kolba USC Magdeburg Won by Ippon - 01:20
Herrar / Herrar / -60 kg
(U18 & Senior)
T3-63
انتهى
Hannes Berg
Judoklubben National
Данило Tymofeiev Kristianstad Judoklubb Won by Walkover
Herrar / Herrar / -60 kg
(U18 & Senior)
T3-64
انتهى
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 00:33
Данило Tymofeiev Kristianstad Judoklubb
Herrar / Herrar / +100 kg
(U18 & Senior)
T4-68
انتهى
Claus Wilke
SKV Müritz
Hamza Assane Sharba SKV Müritz Won by Ippon - 03:51
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T2-55
انتهى
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 02:25
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -60 kg
(U18 & Senior)
T3-65
انتهى
Marcus Hammer Lange
Aarhus Judo Club
Hannes Berg Judoklubben National
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T2-56
انتهى
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:09
Damer / Damer / -70 kg
(U18 & Senior)
T4-69
انتهى
Weronika Monthan
IK Södra
Won by Ippon - 03:06
Emelie T Uppsala judoklubb
Damer / Damer / -70 kg
(U18 & Senior)
T4-70
انتهى
Emelie T
Uppsala judoklubb
Won by Ippon
Vilja Kördel Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior Finals)
T2-1
انتهى
Moritz Last
Budo Club Vorpommern
Won by Wazari - 03:15
Wilmer Mattsson Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior Finals)
T3-1
انتهى
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 05:41
Kim Aspelin IK Södra
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior Finals)
T4-1
انتهى
Miljohn Maxlin
Stockholms Judoklubb
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 07:51
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior Finals)
T4-2
انتهى
Ludvig Sjövall
Lugi Judo
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Won by Ippon - 01:31
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior Finals)
T2-2
انتهى
Ingrid Komodowski
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 03:42
Mira Kördel Trollhättans JK
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior Finals)
T3-2
انتهى
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Hansokumake - 04:51
Andrea Mocanoski Aktiv Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(U18 & Senior Finals)
T3-3
انتهى
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Johannes Lindgren Judoklubben National Won by Ippon - 00:41
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior Finals)
T4-3
انتهى
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 00:52
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior Finals)
T2-3
انتهى
Leonard Heuer
Budo Club Vorpommern
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 01:49