Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-17
انتهى
Mario Alsalim
GAK Enighet Judo
Zander Ralevski Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:18
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-22
انتهى
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Tobias Metz KSV Grimmen Won by Ippon - 00:26
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
T2-23
انتهى
Elina Hermansson
Växjö Judoklubb
Elvira Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 02:42
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-28
انتهى
Said Hasuna
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 02:55
Aleksandr Iakimchuk Alingsås Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-33
انتهى
Thure Henning Eggers
SKV Müritz
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:16
Damer / Damer / -63 kg
(U18 & Senior)
T2-6
انتهى
Milla Kolba
USC Magdeburg
Won by Ippon - 01:19
Maria Lehnert USC Magdeburg
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-27
انتهى
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 00:23
Elin Gårdling Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-18
انتهى
Konstantin Motullo
Budo Club Vorpommern
Ludvig Sjövall Lugi Judo Won by Ippon - 00:47
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-20
انتهى
Jenny Jönsson
Staffanstorps JK
Alva Larsson Trollhättans JK Won by Hansokumake - 06:33
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18 & Senior)
T4-17
انتهى
Eric Rosensvärd
Staffanstorps JK
Angus Molnar Amager Judo Skole Won by Ippon - 00:16
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18 & Senior)
T4-18
انتهى
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Silas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Won by Ippon - 01:49
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-19
انتهى
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 03:59
Daniel Andrasevic Halsnæs judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-25
انتهى
Ingrid Komodowski
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:26
Tea Mitrovic Takedown JC
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-7
انتهى
Moritz Last
Budo Club Vorpommern
Won by Hansokumake - 08:08
Alexander Norberg IK Södra
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior)
T4-30
انتهى
Leonard Heuer
Budo Club Vorpommern
Won by Ippon - 01:22
Thorkil Thorbek Amager Judo Skole
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-21
انتهى
Sandra Mitrovic
Takedown JC
Won by Ippon - 00:20
Jenny Jönsson Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-17
انتهى
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 01:42
Anton Bork USC Magdeburg
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-18
انتهى
Kim Aspelin
IK Södra
Won by Ippon - 00:58
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
T2-24
انتهى
Elina Hermansson
Växjö Judoklubb
Jasmin Falk Judo Verein Jarmen Won by Ippon - 05:09
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-22
انتهى
Masha Bereza
Frövi Judo
Alva Larsson Trollhättans JK Won by Ippon - 02:25
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-32
انتهى
Aaron Buck
SKV Müritz
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon - 01:19
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-23
انتهى
Viktor Bååthe
IK Södra
Neo Andersson Vara Judoklubb Won by Ippon - 03:39
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-26
انتهى
Ingrid Komodowski
Amager Judo Skole
Mira Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 05:07
Damer / Damer / -63 kg
(U18 & Senior)
T2-9
انتهى
Nadine Vogt
KSV Grimmen
Milla Kolba USC Magdeburg Won by Ippon - 03:50
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior)
T4-31
انتهى
Karsten Kriesel
SKV Müritz
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 00:26
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-24
انتهى
Erik Rosenkrans
IK Södra
Won by Ippon - 04:45
Tobias Metz KSV Grimmen
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-9
انتهى
Lucas Stark
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:15
Ossian Kullman Lugi Judo
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
T2-25
انتهى
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Vilja Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 01:38
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-33
انتهى
John Wikar
Helsingborgs Judoklubb
Hannes Päplow KSV Grimmen Won by Ippon - 00:08
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-30
انتهى
Jonas Scheffler
SKV Müritz
Aleksandr Iakimchuk Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 00:52
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-20
انتهى
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 02:46
Tobias Axelsson IK Södra
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
انتهى
Elina Hermansson
Växjö Judoklubb
Vilja Kördel Trollhättans JK Won by Walkover