Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T3-2
انتهى
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Ebbe Mcardle Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
FU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-17
انتهى
Lea Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 03:00
Noëlle Clarke Frövi Judo
PU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T2-20
انتهى
David Larsson
Frövi Judo
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:00
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-6
انتهى
Milo Clarke
Frövi Judo
Won by Wazari - 02:00
Nicolas Clarke Frövi Judo
PU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-22
انتهى
Tim Sellstone
IK Södra
Won by Ippon - 01:19
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-6
انتهى
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:37
Nelly Östberg Borlänge Judo Club
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-7
انتهى
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Matheus Anagrius Durnell Frövi Judo
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-6
انتهى
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Louis Giorgi IK Södra Won by Wazari - 03:44
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-14
انتهى
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Laleh Vikström Uppsala judoklubb
FU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T1-3
انتهى
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:49
Nicole Lundin Judoklubben Budo
FU11 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T2-3
انتهى
Rania Abdulla
Kristinehamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:08
Frida Orrbo Frövi Judo
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-7
انتهى
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:09
Roya Vikström Uppsala judoklubb
PU13 GRP08
(Block 1 U11 & U13)
T3-19
انتهى
Muhaymin Abdulla
Kristinehamns Judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:46
FU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T4-3
انتهى
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:00
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-9
انتهى
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:09
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-12
انتهى
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:37
Elvira Hellgren Frövi Judo
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-10
انتهى
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:51
Selma Halilovic Frövi Judo
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-16
انتهى
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:26
Oscar Ökvist Frövi Judo
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-13
انتهى
Leni Peters
Skövde JK
Won by Ippon - 01:42
Meja Peterson Frövi Judo
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T3-3
انتهى
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Won by Wazari - 02:00
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-17
انتهى
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:20
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
FU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-18
انتهى
Sophia Larsson
Frövi Judo
Won by Hansokumake - 00:43
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
انتهى
Ebbe Mcardle
Frövi Judo
Won by Walkover - 00:00
Alvin Eriksson Frövi Judo
PU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T2-15
انتهى
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:22
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-8
انتهى
Nicolas Clarke
Frövi Judo
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:26
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-31
انتهى
Josephine Österberg
Karlstad JK
Won by Ippon - 00:29
Lova Wiik Skövde JK
PU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T3-11
انتهى
Saba Bagiauri
Stockholmspolisens IF Judo
Melker Forssell Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:35
FU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T2-6
انتهى
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:36
Ida Ljungman Uppsala judoklubb
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-8
انتهى
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:59
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-8
انتهى
Hektor Brunner
IK Södra
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:09
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-9
انتهى
Milo Clarke
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:35
Matheus Anagrius Durnell Frövi Judo
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-11
انتهى
Selma Halilovic
Frövi Judo
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:08