Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-63
انتهى
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
From Group B - #2
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-63
انتهى
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Kristofer Pertelson Team Chikara Won by Ippon - 02:17
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-64
انتهى
Oscar Güleryüz
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 00:24
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-65
انتهى
Håkon Olsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Won by Ippon - 02:26
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-66
انتهى
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Arbi Artsuev Asker judoklubb Won by Ippon - 01:04
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-64
انتهى
Sofia Cordova
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 04:00
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-54
انتهى
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 07:03
Tora Altersten IK Södra
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-65
انتهى
Ossian Kullman
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:09
Max Vikjord Bodø Judo Club
MU21 / MU21 / -66 kg
(Block 2)
T3-55
انتهى
Luka Zivanovic
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:12
Noa Laudams Trollhättans JK
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-67
انتهى
Luka Trifkovic
Stockholms Judoklubb
Kim Aspelin Won by Ippon - 01:59
MU21 / MU21 / -90 kg
(Block 2)
T3-56
انتهى
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-68
انتهى
Lechao Mosesson
IK Södra
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 00:57
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-57
انتهى
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:41
Kristoffer Langhelle Fjørtoft Stavanger Judoklubb
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-58
انتهى
Eva Johannessen
Nidaros judoklubb
Weronika Monthan IK Södra Won by Ippon - 00:31
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-67
انتهى
Fjodors Zalevskis
JUDO CLUB SENSEI
Won by Ippon - 03:12
Ali Hajiyev Frövi Judo
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-59
انتهى
Rikke Folkvord
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 01:18
Vilja Kördel Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-68
انتهى
Jonatan Gembäck
Knivsta Judoklubb
Luka Zivanovic Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 00:30
WU21 / WU21 / -63 kg
(Block 2)
T3-60
انتهى
Ebba Strand
Lugi Judo
Gretha Östlind Aktiv Judo Won by Ippon - 00:15
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-69
انتهى
Benedicte Bernhus
Fredrikstad kampsportklubb judo
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Ippon - 00:19
WU21 / WU21 / -63 kg
(Block 2)
T3-61
انتهى
Nicola Poblocka
Stockholms Judoklubb
Tove Nielsen Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:36
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-70
انتهى
Kristofer Pertelson
Team Chikara
Won by Ippon - 00:50
Ossian Kullman Lugi Judo
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-69
انتهى
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 02:16
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-71
انتهى
Mark Kurchyn
Oxelösunds Judoklubb
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Won by Ippon - 00:33
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-70
انتهى
Oscar Güleryüz
Amager Judo Skole
Arbi Artsuev Asker judoklubb Won by Ippon - 00:45
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-72
انتهى
Tits Kullo
Fudoshin
Won by Ippon - 00:24
Noa Laudams Trollhättans JK
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-73
انتهى
Selma Brovold
Trondheim Judokwai
Won by Ippon - 00:45
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb
MU21 / MU21 / -66 kg
(Block 2)
T3-62
انتهى
Luka Zivanovic
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb
MU21 / MU21 / -90 kg
(Block 2)
T3-63
انتهى
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-71
انتهى
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Luka Trifkovic Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:11
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-64
انتهى
Eva Johannessen
Nidaros judoklubb
Vilja Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 01:33
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-65
انتهى
Weronika Monthan
IK Södra
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 01:19
WU21 / WU21 / -63 kg
(Block 2)
T3-66
انتهى
Ebba Strand
Lugi Judo
Tora Hagemann Brataas Trondheim Judokwai Won by Ippon - 02:07