Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-18
انتهى
Leio Schreurs
JC Samourai
Benedikt Fest Judo in Holle Won by Ippon - 00:58
GU11 Group 1
(Block 1)
T2-5
انتهى
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Frida Orrbo Frövi Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-19
انتهى
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Nikita Zagorskis JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:49
BU15 / BU15 / -73 kg
(Block 1)
T3-14
انتهى
Edvard Emanuel Bøe
IL Stålkameratene
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:02
BU13 Group 6
(Block 1)
T1-5
انتهى
Alfred Enskär
Knivsta Judoklubb
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:11
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
BU13 Group 6
(Block 1)
T1-6
انتهى
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Gustas Miciulevicius TRAKU KKSC Won by Ippon - 01:25
GU11 Group 1
(Block 1)
T2-6
انتهى
Meja Peterson
Frövi Judo
Won by Decision - 03:02
Sara Österberg Judo Arvika
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-14
انتهى
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Jakob Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:54
BU13 Group 8
(Block 1)
T3-5
انتهى
Sando Tanasi
Judo club CHALLENGE
Won by Wazari - 03:14
Douglas Nordlund Frövi Judo
BU11 Group 2
(Block 1)
T2-11
انتهى
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Timofejs Isajevs JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:14
BU13 Group 8
(Block 1)
T3-6
انتهى
Pavels Rasimenoks
JUDO CLUB SENSEI
Won by Ippon - 00:24
Samir Usmonov Täby Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-15
انتهى
Lucas Van Issum
JC Samourai
Aleksandrs Aleksejevs JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 01:04
BU11 Group 3
(Block 1)
T2-16
انتهى
Damian Panait
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 02:00
Lars Enskär Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-20
انتهى
Leio Schreurs
JC Samourai
Nikita Zagorskis JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:39
BU13 Group 5
(Block 1)
T3-11
انتهى
David Burlan Sørensen
Amager Judo Skole
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:50
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-21
انتهى
Benedikt Fest
Judo in Holle
Won by Ippon - 00:13
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
GU15 / GU15 / -48 kg
(Block 1)
T1-22
انتهى
Hannah Duve
VfB Germania Halberstadt
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:44
BU13 Group 5
(Block 1)
T3-12
انتهى
Elias Bedford-Nielsen
Amager Judo Skole
Nikita Zagorskis JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:30
BU11 Group 3
(Block 1)
T2-17
انتهى
Vincent Burlan Sørensen
Amager Judo Skole
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:15
BU13 Group 1
(Block 1)
T2-18
انتهى
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Deniss Andrejevs Fudoshin Won by Ippon - 00:29
BU15 / BU15 / -73 kg
(Block 1)
T3-15
انتهى
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:16
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-25
انتهى
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:40
Amanda Orrbo Frövi Judo
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-19
انتهى
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Nia Aguilar Craig Ewers Academy Won by Ippon - 00:05
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-22
انتهى
Alice Sloth Hansen
Brønshøj Judo Club
Won by Ippon - 00:26
Luka Vandekerckhove JC Samourai
BU13 Group 2
(Block 1)
T2-20
انتهى
Hektor Brunner
IK Södra
Ricards Barzdains JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:09
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-28
انتهى
Mira Kördel
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:18
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-34
انتهى
Albin Wiik
Landvetter Judoklubb
Alexander Utczyk Judo-Club 71 Düsseldorf e.V. Won by Ippon - 00:13
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-7
انتهى
Benedikt Fest
Judo in Holle
Won by Ippon - 00:23
Aleksandrs Aleksejevs JUDO CLUB SENSEI
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-23
انتهى
Tim Sellstone
IK Södra
Sylvester Vinther Amager Judo Skole Won by Wazari - 03:00