Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 / Grupp 3
(U9)
T1-15
انتهى
Joel Alakotila Andersson
IK Västra Mölndal
Filip Johansson Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:36
PU9 / Grupp 4
(U9)
T3-14
انتهى
Pedro Carlos Arce Fernández
Judoklubben Budo
Won by Decision - 03:00
Kion Sundin Judoklubben Budo
PU9 / Grupp 3
(U9)
T1-16
انتهى
Edward Wallén
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF
PU9 / Grupp 2
(U9)
T3-7
انتهى
Jordan Comstedt
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 02:27
Philip Willner Kroppefjälls IF
PU9 / Grupp 2
(U9)
T3-8
انتهى
Harald Helgeson
Skövde JK
Hasan Snoubar Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:12
PU9 / Grupp 2
(U9)
T3-9
انتهى
Leo Fournier
Aktiv Judo
Harald Helgeson Skövde JK Won by Ippon - 01:16
PU9 / Grupp 2
(U9)
T3-10
انتهى
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Hasan Snoubar Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:29
PU9 / Grupp 4
(U9)
T3-15
انتهى
Pedro Carlos Arce Fernández
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:54
Meddox Ljungdahl Kroppefjälls IF
PU9 / Grupp 4
(U9)
T3-16
انتهى
Kion Sundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:34
Kristoffer Jacso Färgelanda Judoklubb
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-1
انتهى
Casper Hillerström
Borås JK
Won by Ippon - 00:04
Stellan Bram Varbergs JK
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-1
انتهى
Anton Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:33
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-1
انتهى
Ella Amiri
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:21
Olympia Kolovou Borås JK
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-2
انتهى
Pedro Ferrari
IK Västra Mölndal
Filip Olsson Frölunda Judo Won by Ippon - 01:59
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-2
انتهى
Jonna Zhou
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:40
Amelie Pålsson Frölunda Judo
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-2
انتهى
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 02:19
Noel Strandberg Varbergs JK
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-7
انتهى
Pelle Jarlmo
Varbergs JK
Frank Kleberg Frölunda Judo Won by Ippon - 00:56
PU11 Grupp 5
(U11)
T3-8
انتهى
Herman Helgeson
Skövde JK
Simon Sjöström Trollhättans JK Won by Ippon - 00:22
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-7
انتهى
Flynn Henley Hellström
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 01:37
Elvis Haglund Trollhättans JK
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-8
انتهى
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:08
PU11 Grupp 8
(U11)
T3-13
انتهى
Aksel Halldin
Stenungsunds JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 02:00
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-7
انتهى
Lova Carsman
Aktiv Judo
Agnes Nordin Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 02:32
PU11 Grupp 8
(U11)
T3-14
انتهى
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:26
Philip Ast Färgelanda Judoklubb
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-13
انتهى
Noah Carlsén/Demirkol
Kungsbacka Judoklubb
Won by Decision - 03:00
Liam Pettersson Alingsås Judoklubb
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-3
انتهى
Filip Olsson
Frölunda Judo
Casper Hillerström Borås JK Won by Ippon - 00:29
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-8
انتهى
Elina Samadova
Frölunda Judo
Won by Wazari - 02:00
Clara Le Gars Judoklubben Budo
PU11 Grupp 3
(U11)
T1-14
انتهى
Anton Grynert
Mariestads JK
Oliver Vicei Borås JK Won by Ippon - 00:38
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-3
انتهى
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:23
PU11 Grupp 1
(U11)
T1-4
انتهى
Noel Strandberg
Varbergs JK
Anton Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:36
PU11 Grupp 6
(U11)
T3-4
انتهى
Pedro Ferrari
IK Västra Mölndal
Won by Decision - 03:00
Stellan Bram Varbergs JK
FU11 Grupp 3
(U11)
T2-13
انتهى
Alice Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Marit Kruusval Frölunda Judo Won by Decision - 03:00
PU11 Grupp 2
(U11)
T1-9
انتهى
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Elvis Haglund Trollhättans JK
FU11 Grupp 3
(U11)
T2-14
انتهى
Elevina Pihl
Kungshamns if
My Corneliusson Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:55