Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T3-11
انتهى
Wilma Larsson
Trollhättans JK
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:14
PU15 Grupp 3
(U15/U18/U21/Senior)
T2-12
انتهى
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Malte Voigt Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:31
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-12
انتهى
Mille Lorentsson
Hunnebo judo
Jonas Wellme Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:07
FU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T2-13
انتهى
Vilda Hamsten
Stenungsunds JK
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:38
PU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T1-9
انتهى
Valentin Blixt
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 02:44
Theo Ivarsson Falkenbergs Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-14
انتهى
Märta Bylund
Göteborgs Judoklubb
Anisa Zejnullahi Trollhättans JK Won by Ippon - 00:37
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-13
انتهى
Erik Lindqvist
Lilla Edets JK
Erik Emilsson Hunnebo judo Won by Ippon - 01:21
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-15
انتهى
Benjamin Larsson
Hunnebo judo
Zakarias Envall Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:31
U15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-10
انتهى
Ernesto Eklund
Aktiv Judo
Roxanna Hansson Färgelanda Judoklubb Won by Wazari - 03:46
H21/Herrar / Herrar / -100 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-16
انتهى
Felipe Sanchez
Göteborgs Judoklubb
Karl Hedlund Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 00:42
PU15 Grupp 4
(U15/U18/U21/Senior)
T1-11
انتهى
Eddie Danell
Borås JK
Won by Ippon - 00:14
Harald Johansson Stenungsunds JK
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-14
انتهى
Erik Emilsson
Hunnebo judo
Jonas Wellme Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:26
H21/Herrar / Herrar / -76 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T1-12
انتهى
Simon Pedersen
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:48
Jamil Taleb Alingsås Judoklubb
H21/Herrar / Herrar / -90 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-15
انتهى
Ilija Raguz
Västbo Judoklubb
Mille Lorentsson Hunnebo judo Won by Ippon - 00:19
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-13
انتهى
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Ben Nevanen Falkenbergs Judoklubb
PU15 Grupp 3
(U15/U18/U21/Senior)
T2-17
انتهى
Malte Voigt
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 02:09
Adam Gratgård Skövde JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T3-16
انتهى
Leo Hylander
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:22
Vidar Lundgren Hunnebo judo
PU15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-14
انتهى
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 01:22
FU18 / FU18 / -63kg
(U15/U18/U21/Senior)
T2-18
انتهى
Anisa Zejnullahi
Trollhättans JK
Antonina Janvrin Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 01:16
PU15 Grupp 2
(U15/U18/U21/Senior)
T1-15
انتهى
Theo Ivarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 01:13
Emre Savas Trollhättans JK
U15 Grupp 1
(U15/U18/U21/Senior)
T1-16
انتهى
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Oskar Henriksson Falkenbergs Judoklubb Won by Ippon - 00:17
PU18 / PU18 / -55 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T1-18
انتهى
Lukas Hjortskog
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Fabian Lans Hunnebo judo
H21/Herrar / Herrar / -76 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T1-19
انتهى
Simon Pedersen
Kroppefjälls IF
Gustav Drottheden Uddevalla Judo Won by Ippon - 01:54
H21/Herrar / Herrar / -76 kg
(U15/U18/U21/Senior)
T1-21
انتهى
Gustav Drottheden
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 00:08
Jamil Taleb Alingsås Judoklubb