Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-13
Dokončeno
Oscar Borin
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Frans Liljenroth Frövi Judo
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-30
Dokončeno
Axel Westberg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:07
Kim Aspelin IK Södra
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-25
Dokončeno
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Elton Lundh Saltsjö JK Won by Ippon - 00:40
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-14
Dokončeno
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:43
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-25
Dokončeno
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:09
Simon Persson Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-26
Dokončeno
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:56
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-26
Dokončeno
Anton Skoglund
Oxelösunds Judoklubb
Anton Maksinen Borås JK Won by Ippon - 02:30
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-28
Dokončeno
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Hansokumake - 04:43
Anna Kogut GKS Czarni Bytom
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-29
Dokončeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 01:04
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-27
Dokončeno
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:58
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-15
Dokončeno
Oscar Borin
Oxelösunds Judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 03:34
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-30
Dokončeno
Oona Talassaari
Meido-Kan ry
Marta Ziora GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 00:52
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-31
Dokončeno
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Milos Maric Judo Club Džuns Won by Ippon - 00:56
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15 & U21)
T2-34
Dokončeno
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:56
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-30
Dokončeno
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Dominik Kuchna GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 01:46
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
Dokončeno
Hieronim Tomiak
UKS Pohl Judo Przemęt
Piotr Skrzetuski UKS JUNIOR LIPNO Won by Walkover
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-21
Dokončeno
Jonathan Eldholm
Frövi Judo
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:56
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-36
Dokončeno
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Neo Andersson Vara Judoklubb
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-29
Dokončeno
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:54
Ulriikka Mankonen Meido-Kan ry
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-37
Dokončeno
Said Hasuna
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:14
Dennis Eriksson TVKF
HU21 / HU21 / -90 kg
(U15 & U21)
T3-41
Dokončeno
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Jovan Mićić Judo Club Džuns Won by Ippon - 00:22
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15 & U21)
T2-35
Dokončeno
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Agata Prymas GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 00:29
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-33
Dokončeno
Zuzanna Cieślak
GKS Czarni Bytom
Won by Ippon - 02:00
Elsa Peterson Frövi Judo
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-32
Dokončeno
Kim Aspelin
IK Södra
Won by Ippon - 01:13
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
PU15 / PU15 / -66 kg
(U15 & U21)
T1-26
Dokončeno
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Shayan Beck Frövi Judo
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15 & U21)
T2-40
Dokončeno
Dominika Gmerek
UKS Pohl Judo Przemęt
Won by Ippon - 00:31
Silvia Lautso Meido-Kan ry
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15 & U21)
T3-54
Dokončeno
Elias Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:56
Arafat Imidzhanov Knivsta Judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-31
Dokončeno
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Won by Hansokumake - 02:19
Dominik Kuchna GKS Czarni Bytom
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-19
Dokončeno
Piotr Skrzetuski
UKS JUNIOR LIPNO
Maxim Onopriienko Meido-Kan ry Won by Ippon - 01:27
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-31
Dokončeno
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Anna Kogut GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 01:26
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-27
Dokončeno
Anton Skoglund
Oxelösunds Judoklubb
Elton Lundh Saltsjö JK Won by Hansokumake - 00:05
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
Dokončeno
Hieronim Tomiak
UKS Pohl Judo Przemęt
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Walkover