Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
DU21 / DU21 / -70 kg
(U15 & U21)
T4-13
Dokončeno
Saga Lagerman
Frövi Judo
Alva Englund Trollhättans JK Won by Ippon - 00:24
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-5
Dokončeno
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 00:51
Karalina Hryshkevich UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-16
Dokončeno
Hieronim Tomiak
UKS Pohl Judo Przemęt
Maxim Onopriienko Meido-Kan ry Won by Ippon - 00:26
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-12
Dokončeno
Theo Kristoffersson
Lugi Judo
Won by Ippon - 04:49
Noa Laudams Trollhättans JK
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-13
Dokončeno
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Märta Ribbing Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:49
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-14
Dokončeno
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:55
Elnaz Mohammadi Meido-Kan ry
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-14
Dokončeno
Theo Nordkvist
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:46
Piotr Nowak UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-15
Dokončeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-3
Dokončeno
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 02:27
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-22
Dokončeno
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:17
Ulriikka Mankonen Meido-Kan ry
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-20
Dokončeno
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Dominik Kuchna GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 00:55
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-6
Dokončeno
Lechao Mosesson
IK Södra
Won by Ippon - 00:05
Felix Carlsson Solna Judoklubb
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-6
Dokončeno
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:38
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-13
Dokončeno
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Beiron Banffy Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:18
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-17
Dokončeno
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:19
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-17
Dokončeno
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Piotr Skrzetuski UKS JUNIOR LIPNO Won by Ippon - 01:39
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-10
Dokončeno
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 01:13
Gabriela Lipelt UKS JUNIOR LIPNO
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-22
Dokončeno
Simon Tengroth
Nacka Judoklubb
Simon Persson Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:15
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-23
Dokončeno
Anton Skoglund
Oxelösunds Judoklubb
Jack Schönemann Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:50
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-18
Dokončeno
Märta Ribbing
Uppsala judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 03:00
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-28
Dokončeno
Milos Maric
Judo Club Džuns
Won by Ippon - 02:46
Kim Aspelin IK Södra
DU21 / DU21 / -63 kg
(U15 & U21)
T4-10
Dokončeno
Ebba Strand
Lugi Judo
Won by Ippon - 03:11
Elvira Skoglund Frövi Judo
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-7
Dokončeno
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:41
Yousef Abdelrahman Frövi Judo
DU21 / DU21 / -63 kg
(U15 & U21)
T4-11
Dokončeno
Alexandra Rincheval
Ekerö Judoklubb
Pola Stec UKS Pohl Judo Przemęt Won by Ippon - 00:12
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-8
Dokončeno
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Lechao Mosesson IK Södra Won by Ippon - 00:20
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-20
Dokončeno
Isak Widing
IK Södra
Won by Ippon - 06:36
Albin Lomvik Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-17
Dokončeno
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Elnaz Mohammadi Meido-Kan ry Won by Hansokumake - 02:55
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-5
Dokončeno
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Won by Hansokumake - 00:45
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-7
Dokončeno
Gabriela Lipelt
UKS JUNIOR LIPNO
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:24
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-16
Dokončeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 02:11
Piotr Nowak UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-6
Dokončeno
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Won by Hansokumake
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-8
Dokončeno
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:11
Karalina Hryshkevich UKS JUNIOR LIPNO