Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:40
Dokončeno
Jonas Hasani Tawana
Jönköpings Judoklubb
Bilal Agrali Frövi Judo Won by Ippon - 01:33
Pojkar / Mellanstadiet / +70
(Mellanstadiet)
T2:42
Dokončeno
Jack Tegelaar
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:54
Robin Mattsson IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:19
Dokončeno
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:30
Dokončeno
Theo Wahlberg
Jönköpings Judoklubb
Isak Widing IK Södra Won by Ippon - 02:05
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:20
Dokončeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 00:10
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:29
Dokončeno
Lily Tysse
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 01:08
Ida Ljungman Uppsala judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:25
Dokončeno
Elias Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Wazari - 03:00
Simon Novakovic IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:27
Dokončeno
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 01:04
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:28
Dokončeno
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Filip Hoflin IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:31
Dokončeno
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 04:37
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:31
Dokončeno
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 06:56
Hanna Mattsson IK Södra
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:37
Dokončeno
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 01:09
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:32
Dokončeno
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:55
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:33
Dokončeno
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:18
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:32
Dokončeno
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 01:56
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:38
Dokončeno
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:06
Julia Fällberg
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:40
Dokončeno
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 01:15
Sophia Larsson Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / +70
(Mellanstadiet)
T2:43
Dokončeno
Robin Mattsson
IK Södra
Sigge Mosshagen Frövi Judo Won by Ippon - 01:21
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:29
Dokončeno
Henning Nord
IK Södra
Won by Ippon - 00:17
Dexter Rimsten Frövi Judo
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:33
Dokončeno
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Lily Tysse Uddevalla Judo
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:41
Dokončeno
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Emilia Hellgren Helgesson Won by Ippon - 01:19
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:34
Dokončeno
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Emma Ilyushyna IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -55 kg
(Mellanstadiet)
T3:39
Dokončeno
Klas Asker
Norrköpings Judoklubb
Agaton Wahlström IK Södra Won by Ippon - 01:19
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:30
Dokončeno
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Simon Novakovic IK Södra Won by Ippon - 02:06
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:43
Dokončeno
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:32
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:39
Dokončeno
Alexandra Vall
Grums Judoklubb
Won by Ippon - 00:20
Lovisa Carlström Judoklubben Budo
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:41
Dokončeno
Göthe Eidhagen
Uppsala judoklubb
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:08
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:34
Dokončeno
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:43
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:40
Dokončeno
Julia Fällberg
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:13
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:43
Dokončeno
Bilal Agrali
Frövi Judo
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:09
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:35
Dokončeno
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 00:33
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:36
Dokončeno
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Hanna Mattsson IK Södra