Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-36
Dokončeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:49
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-39
Dokončeno
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:44
Moa Westerberg Stenungsunds JK
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-40
Dokončeno
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:02
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-41
Dokončeno
Emilia Hellgren Helgesson
Won by Ippon - 00:22
Moa Westerberg Stenungsunds JK
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-34
Dokončeno
Cevin Halvarsson
Randip Singh Balol Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:49
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-37
Dokončeno
Lukas Johnsson
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:13
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-23
Dokončeno
Randip Singh Balol
Judoklubben Budo
Lukas Johnsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:27
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-24
Dokončeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:08
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-42
Dokončeno
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:07
Moa Westerberg Stenungsunds JK
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-43
Dokončeno
Emilia Hellgren Helgesson
Won by Ippon - 00:04
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-25
Dokončeno
Lukas Johnsson
Judoklubben Budo
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:04
PU15 GRP1
(Dag 1)
1-44
Dokončeno
Love Ahlgren
Stenungsunds JK
Oliwer Wijk Won by Ippon - 00:37
PU15 GRP2
(Dag 1)
1-45
Dokončeno
Linus Gerdsberg
Judoklubben Budo
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 03:00
PU15 GRP1
(Dag 1)
1-47
Dokončeno
Love Ahlgren
Stenungsunds JK
Oliwer Wijk Won by Ippon - 00:26
PU15 GRP3
(Dag 1)
1-46
Dokončeno
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Neo Andersson Vara Judoklubb Won by Wazari - 03:00
PU15 GRP2
(Dag 1)
1-49
Dokončeno
Linus Gerdsberg
Judoklubben Budo
Won by Wazari - 03:00
Oliwer Wijk
PU15 GRP3
(Dag 1)
1-51
Dokončeno
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Neo Andersson Vara Judoklubb Won by Ippon - 01:55
PU15 GRP2
(Dag 1)
1-50
Dokončeno
Pelle Larsson
Kroppefjälls IF
Oliwer Wijk Won by Ippon - 00:24