Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:38
Dokončeno
NOLHAN NOIRBUSSON
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 00:26
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:39
Dokončeno
Callum Burke
Kin Ryu Judo Club
Albin Forselius IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:19
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:32
Dokončeno
Dominik Kroll
Budo Club Vorpommern
Won by Ippon - 03:27
Albert Andersen PI Judo Copenhagen
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:39
Dokončeno
Liam Sommer
Ippon Judo & BJJ
Fabian Koch Frövi Judo Won by Ippon - 02:19
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:29
Dokončeno
Sophie Scharnberg
JG Sachsenwald
Won by Ippon - 03:20
Sara Perisic Staffanstorps JK
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:33
Dokončeno
Anton Bierendt
Eimsbütteler Turnverband
Won by Wazari - 03:59
Mosa Soslangireev NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:40
Dokončeno
Viktor Bååthe
Elias Elter Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:54
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:30
Dokončeno
Julia Lise Boccadoro
Stavanger Judoklubb
Won by Ippon - 01:53
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:16
Dokončeno
Dunja Veltmeijer
Theo Meijer Sport
Sophie Carson judoscotland Won by Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:40
Dokončeno
AVEL COUTIN
POLE ESPOIR BFC
Jais Urban T.H.-Eilbeck e.V. Won by Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:34
Dokončeno
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:22
Marc Baltsch Budo Club Vorpommern
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:17
Dokončeno
Violette Sigcha Freire
T.H.-Eilbeck e.V.
Lucy Robinson Kin Ryu Judo Club Won by Wazari - 01:51
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:31
Dokončeno
Apolline Barata
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 02:34
Sophie Cartwright judoscotland
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:41
Dokončeno
Melvin MAHON
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 01:21
Isak Lantz Staffanstorps JK
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:41
Dokončeno
Ross Mcwatt
judoscotland
Won by Wazari - 05:14
Nino Gubberud Ippon Judo & BJJ
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:35
Dokončeno
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Wazari - 04:00
Hector Conrad Aarhus Judo Club
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:33
Dokončeno
Luka Zivanovic
Raphael Akoto T.H.-Eilbeck e.V. Won by Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:42
Dokončeno
Eden Heffernan
judoscotland
Won by Ippon - 02:28
Elias Wassholm
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:32
Dokončeno
Jennifer Reino
Lugi Judo
Ambre VUILLEMENOT POLE ESPOIR BFC Won by Ippon - 05:18
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:34
Dokončeno
Emil Nielsen
Horsens judoklub
Mathias Rosenkvist PI Judo Copenhagen Won by Hansokumake - 02:25
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:36
Dokončeno
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Armantas Gronskis Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 04:10
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:37
Dokončeno
Baptiste PIDANCIER
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 00:15
Ronny Wendt RSV EINTRACHT 1949 E.V.
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:35
Dokončeno
Joel Carlsson
Staffanstorps JK
Edy Merdan T.H.-Eilbeck e.V. Won by Ippon - 02:29
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:23
Dokončeno
CHLOE GOUARD
POLE ESPOIR BFC
Pihla-Maria Seikkula Koyama Won by Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:29
Dokončeno
Samir Poblocki
DANIIL GRISHIN Kin Ryu Judo Club Won by Wazari - 06:32
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:24
Dokončeno
Hanaé CAPPELLO--JOLY
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 01:28
Lucia Peronis Eimsbütteler Turnverband
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:38
Dokončeno
Simon Andersen
Amager Judo Skole
Adam Belkhir Borås JK Won by Ippon - 01:25
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:30
Dokončeno
Brink Erlandsen-Sele
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:27
Linus Norlin Saltsjö JK
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:33
Dokončeno
Riina Myllylä
Team Chikara
Sunny Doig judoscotland Won by Ippon - 05:50
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:36
Dokončeno
Anton Birlund
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 03:07
Declan Knight Kin Ryu Judo Club
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:43
Dokončeno
Garris GAUME
POLE ESPOIR BFC
Won by Ippon - 02:12
Matthæus Keuer Halsnæs judo
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:44
Dokončeno
Matti Martikainen
Bålsta Judoklubb
Alex Bujukliev Won by Ippon - 00:21