Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:38
Terminé
NOLHAN NOIRBUSSON
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 00:26
Marcus Hammer Lange Aarhus Judo Club
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:39
Terminé
Callum Burke
Kin Ryu Judo Club
Albin Forselius IK Västra Mölndal Gagné par Ippon - 00:19
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:32
Terminé
Dominik Kroll
Budo Club Vorpommern
Gagné par Ippon - 03:27
Albert Andersen PI Judo Copenhagen
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:39
Terminé
Liam Sommer
Ippon Judo & BJJ
Fabian Koch Frövi Judo Gagné par Ippon - 02:19
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:29
Terminé
Sophie Scharnberg
JG Sachsenwald
Gagné par Ippon - 03:20
Sara Perisic Staffanstorps JK
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:33
Terminé
Anton Bierendt
Eimsbütteler Turnverband
Gagné par Wazari - 03:59
Mosa Soslangireev NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:40
Terminé
Viktor Bååthe
Elias Elter Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 01:54
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:30
Terminé
Julia Lise Boccadoro
Stavanger Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:53
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:16
Terminé
Dunja Veltmeijer
Theo Meijer Sport
Sophie Carson judoscotland Gagné par Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:40
Terminé
AVEL COUTIN
POLE ESPOIR BFC
Jais Urban T.H.-Eilbeck e.V. Gagné par Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:34
Terminé
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 01:22
Marc Baltsch Budo Club Vorpommern
U18 / GU18 / -48 kg
(BNC U18)
T3:17
Terminé
Violette Sigcha Freire
T.H.-Eilbeck e.V.
Lucy Robinson Kin Ryu Judo Club Gagné par Wazari - 01:51
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:31
Terminé
Apolline Barata
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 02:34
Sophie Cartwright judoscotland
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:41
Terminé
Melvin MAHON
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 01:21
Isak Lantz Staffanstorps JK
U18 / BU18 / -55 kg
(BNC U18)
T1:41
Terminé
Ross Mcwatt
judoscotland
Gagné par Wazari - 05:14
Nino Gubberud Ippon Judo & BJJ
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:35
Terminé
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Gagné par Wazari - 04:00
Hector Conrad Aarhus Judo Club
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:33
Terminé
Luka Zivanovic
Raphael Akoto T.H.-Eilbeck e.V. Gagné par Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:42
Terminé
Eden Heffernan
judoscotland
Gagné par Ippon - 02:28
Elias Wassholm
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:32
Terminé
Jennifer Reino
Lugi Judo
Ambre VUILLEMENOT POLE ESPOIR BFC Gagné par Ippon - 05:18
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:34
Terminé
Emil Nielsen
Horsens judoklub
Mathias Rosenkvist PI Judo Copenhagen Gagné par Hansokumake - 02:25
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:36
Terminé
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Armantas Gronskis Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 04:10
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:37
Terminé
Baptiste PIDANCIER
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 00:15
Ronny Wendt RSV EINTRACHT 1949 E.V.
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:35
Terminé
Joel Carlsson
Staffanstorps JK
Edy Merdan T.H.-Eilbeck e.V. Gagné par Ippon - 02:29
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:23
Terminé
CHLOE GOUARD
POLE ESPOIR BFC
Pihla-Maria Seikkula Koyama Gagné par Wazari - 04:00
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:29
Terminé
Samir Poblocki
DANIIL GRISHIN Kin Ryu Judo Club Gagné par Wazari - 06:32
U18 / GU18 / -52 kg
(BNC U18)
T5:24
Terminé
Hanaé CAPPELLO--JOLY
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 01:28
Lucia Peronis Eimsbütteler Turnverband
U18 / BU18 / -66 kg
(BNC U18)
T4:38
Terminé
Simon Andersen
Amager Judo Skole
Adam Belkhir Borås JK Gagné par Ippon - 01:25
U18 / BU18 / -50 kg
(BNC U18)
T1:30
Terminé
Brink Erlandsen-Sele
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:27
Linus Norlin Saltsjö JK
U18 / GU18 / -57 kg
(BNC U18)
T2:33
Terminé
Riina Myllylä
Team Chikara
Sunny Doig judoscotland Gagné par Ippon - 05:50
U18 / BU18 / -60 kg
(BNC U18)
T3:36
Terminé
Anton Birlund
Amager Judo Skole
Gagné par Ippon - 03:07
Declan Knight Kin Ryu Judo Club
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:43
Terminé
Garris GAUME
POLE ESPOIR BFC
Gagné par Ippon - 02:12
Matthæus Keuer Halsnæs judo
U18 / BU18 / -73 kg
(BNC U18)
T5:44
Terminé
Matti Martikainen
Bålsta Judoklubb
Alex Bujukliev Gagné par Ippon - 00:21