Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
Dokončeno
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Won by Walkover - 02:01
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-15
Dokončeno
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Won by Wazari - 03:00
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-22
Dokončeno
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:39
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-19
Dokončeno
Ida Milton
Solna Judoklubb
Loka Thornberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:07
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-16
Dokončeno
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 02:10
Alma Wiik Landvetter Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-21
Dokončeno
Loka Thornberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:30
Linnéa Borin Oxelösunds Judoklubb
HU21 / HU21 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-25
Dokončeno
Kerellos Moussa
Södertälje Judoklubb
Mathias Nylén Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:15
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-8
Dokončeno
Jonathan Lindblom
Täby Judo
Alexander Norberg IK Södra Won by Ippon - 02:07
HU21 / HU21 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-26
Dokončeno
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Lechao Mosesson IK Södra Won by Ippon - 01:09
DU21 / DU21 / -70 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-11
Dokončeno
Weronika Monthan
IK Södra
Won by Ippon - 02:11
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-16
Dokončeno
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Hansokumake
Simon Novakovic IK Södra
HU21 / HU21 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-27
Dokončeno
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Mathias Nylén Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:22
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
Dokončeno
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Walkover
Elias Bergqvist Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -52 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-20
Dokončeno
Matilda Nordlander
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 06:08
Emma Ilyushyna IK Södra
HU21 / HU21 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-28
Dokončeno
Lechao Mosesson
IK Södra
Won by Ippon - 00:08
Kerellos Moussa Södertälje Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-16
Dokončeno
Frank Flood
Linköping Judo
Alvin Vestin IK Södra Won by Ippon - 01:08
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-17
Dokončeno
Hektor Brunner
IK Södra
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 00:06
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-17
Dokončeno
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 02:21
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-18
Dokončeno
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-17
Dokončeno
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:47
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-22
Dokončeno
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Arafat Imidzhanov Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:55
FU15 / FU15 / -63kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-24
Dokončeno
Elin Aneby
Solna Judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 03:00
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-23
Dokončeno
Elias Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:19
Arafat Imidzhanov Knivsta Judoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-20
Dokončeno
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:29
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb
FU15 / FU15 / -63kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-25
Dokončeno
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 01:43
Isabelle Voigt Frövi Judo
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-21
Dokončeno
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:08
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-7
Dokončeno
Rasmus Linder
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-28
Dokončeno
Astrid Mattsson
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 01:44
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-24
Dokončeno
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Hansokumake - 04:40
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-31
Dokončeno
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:50
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-22
Dokončeno
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Tilda Svensson Uppsala judoklubb Won by Wazari - 03:00
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-23
Dokončeno
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:12