Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-33
Dokončeno
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Elin Tempelmann Stockholmspolisens IF Judo
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T2-26
Dokončeno
Dante Hallberg
Nacka Judoklubb
Alvin Arvidsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:06
U11-3
(Block 2: U9 & U11)
T1-13
Dokončeno
Saykhan Abdulajev
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Hugo Calles Upplands Väsby Judoklubb
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T2-27
Dokončeno
Adrian Unger
Vallentuna Judo
Bernard Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:29
U11-11
(Block 2: U9 & U11)
T1-35
Dokončeno
Alper Demirtas
Stockholmspolisens IF Judo
Oscar Norgren Tyresö Judoklubb Won by Decision - 02:00
U11-3
(Block 2: U9 & U11)
T1-14
Dokončeno
Akram Suleimanov
IK Södra
Won by Ippon - 01:08
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb
U11-9
(Block 2: U9 & U11)
T1-7
Dokončeno
Kaarlo Rundqvist
Ålands judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:46
U11-6
(Block 2: U9 & U11)
T1-38
Dokončeno
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:26
Anna Mayd Upplands Väsby Judoklubb
U11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-34
Dokončeno
Grete Jemt
Gävle Judo Club
Lucas Balzer Ålands judoklubb Won by Decision - 02:00
U11-6
(Block 2: U9 & U11)
T1-39
Dokončeno
Eva Severin
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:40
Orlando Hallberg Nacka Judoklubb
U11-9
(Block 2: U9 & U11)
T1-8
Dokončeno
Jakob Lange
Oxelösunds Judoklubb
Lina Girdzijauskas Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:20
U11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-37
Dokončeno
Eddie Holmstedt
Stockholms Judoklubb
Adam Potrykus Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:10
U9-2
(Block 2: U9 & U11)
T2-32
Dokončeno
Viktor Kedzierski Strawa
IK Södra
Oscar Iziumtsev Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 02:33
U11-3
(Block 2: U9 & U11)
T1-15
Dokončeno
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Saykhan Abdulajev Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 01:19
U11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-38
Dokončeno
Stig Edblom
IK Södra
Won by Ippon - 00:45
Otto Swenman Tyresö Judoklubb
U11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-39
Dokončeno
Eddie Holmstedt
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:43
Otto Swenman Tyresö Judoklubb
U11-6
(Block 2: U9 & U11)
T1-40
Dokončeno
Eva Severin
Gävle Judo Club
Anna Mayd Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:55
U11-6
(Block 2: U9 & U11)
T1-41
Dokončeno
Orlando Hallberg
Nacka Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:07
U9-2
(Block 2: U9 & U11)
T2-33
Dokončeno
David Skog
IK Södra
Won by Ippon - 02:52
Maria Arvanitis IK Södra
U11-3
(Block 2: U9 & U11)
T1-16
Dokončeno
Akram Suleimanov
IK Södra
Hugo Calles Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:12
U11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-40
Dokončeno
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Stig Edblom IK Södra
U11-9
(Block 2: U9 & U11)
T1-9
Dokončeno
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Lina Girdzijauskas Solna Judoklubb
U11-9
(Block 2: U9 & U11)
T1-10
Dokončeno
Viktor Ruchniewicz
IK Södra
Won by Ippon - 00:33
Jakob Lange Oxelösunds Judoklubb
HU21 / HU21 / -90 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-1
Dokončeno
Aaron Höök
Bålsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Samuel Hoflin IK Södra
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-4
Dokončeno
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Kim Aspelin IK Södra Won by Ippon - 01:24
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-1
Dokončeno
Rasmus Linder
Oxelösunds Judoklubb
Alexander Norberg IK Södra Won by Ippon - 01:18
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-2
Dokončeno
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Jonathan Lindblom Täby Judo Won by Ippon - 02:23
HU21 / HU21 / -90 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-2
Dokončeno
Aaron Höök
Bålsta Judoklubb
Won by Ippon - 03:21
Rasmus Strömstedt Judoklubben National
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-5
Dokončeno
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Won by Ippon - 00:29
Dennis Eriksson TVKF
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-6
Dokončeno
Alexander Norberg
IK Södra
Won by Ippon - 02:17
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -90 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-3
Dokončeno
Rasmus Strömstedt
Judoklubben National
Samuel Hoflin IK Södra Won by Ippon - 00:14
HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-5
Dokončeno
Jonathan Lindblom
Täby Judo
Won by Ippon - 02:28
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb